Šílenosti okolo mládí a stárnutí

Co si budeme namlouvat, stárnutí nelze zastavit. Možná si lze dát od stárnutí pauzu díky zvýšené péči, nebo zákrokům estetické chirurgie. Dnes však péči o vzhled a mladistvou pokožku věnují pozornost stále mladší ročníky. A mnohdy zbytečně. A nevěřili byste, co vše jsou lidé (a hlavně dívky, ženy) schopny absolvovat ve vidině omlazení?

Tady pro hodně přívrženkyň těchto praktik platí, že asi mají za to, že pro krásu se musí trpět. Jinak si nelze vysvětlit fakt, že se k něčemu takovému vůbec propůjčí. I kdyby to fungovalo a byl po těchto peripetiích člověk mladší, osobně bych do nich nešla!

Žhavý lifting

To je metoda zvaná huo liáo. Při ní Vám na obličej položí čisté hrubé plátno, bavlnu či froté kousek a na něj umístí buničinu napuštěnou směsí speciálního séra s alkoholem. Ty pak zapálí. Efekt na vrásky to má nebývalý. Ovšem zdali to stojí za tu hrůzu a obavy z popálení či uhoření vlasů je na pováženou.

Zatáhnout póry a (ne)jednu natáhnout

Nechat se otloukat přímo v obličeji jen proto, aby se vám zatáhly póry, to je doslova zhůvěřilost. Údajně to funguje na rozšířené póry bezvadně. Ale absolvovaly byste dobrovolný výprask? Třeba s následkem modřin, které jsou považovány za úspěšnou proceduru? A věřte-nevěřte, že ve světě je to trhák mezi péčí o pleť. A za nemalé peníze.

Sielene_zakroky

Bio kosmetická procedura

Nejen na rozšířené póry a vrásky, ale i na vyrážky a akné mám pro vás také extra silné řešení. Vsadit na přírodní bio je dobré, ale to, co vymysleli celebritám v Anglii, to se jen tak nevidí! Tam existuje kosmetická procedura, v níž se nanáší na obličej směs ptačích exkrementů s rýžovou moučkou a vodou. A nejsou to exkrement jen tak ledajakého ptáčka, ale přímo slavíka. A celebrity na to slyší. Tuhle proceduru si oblíbili manželé Beckhamovi.

Zvířátka ano!

A kdo má rád i další zvířata, mám tu pro něj actistem. To je kosmetická procedura, v níž si necháte napatlat na jehličkami rozpíchaný obličej, krk a dekolt výtažek z ovčí placenty. Tady je efekt nesporný a viditelný, ovšem až po odeznění bolesti z jehliček a zarudnutí z nich. No tak nevím, vy byste tohle chtěli?

Jako u upírů

Ano, jako u nich si budete připadat při další proceduře. Ale s vlastní krví, ze které se poté odborně oddělí zvlášť krevní destičky a zvlášť plazma. Celé se to pak aplikuje do obličejové části, a efektně to působí na zpomalení stárnutí a proti vráskám. Stejně jako bio proceduru si tuto oblíbily některé celebrity, včetně Kardashianek.  A procedura má i název, pod nímž se nabízí – Vampire Facial. No vždyť to říkám, zkrátka jako u upírů!

Výron na tvář

Přímo sexuální podtext má věc, kterou si můžou zájemkyně aplikovat doma. Je jím využití mužského semene z výronu a jeho aplikace na tvář.  Ideálně ještě „za tepla“ a čerstvé. Jak se k němu dámy dostanou, je jednoznačné. Údajně je prokázán omlazující efekt a úspěšný boj s vráskami.

No, co na to říkáte dámy (a pánové)? Absolvovali byste něco takového?

 

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Jelínková

 

 

 

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare