Porostlá hruď jako znak mužnosti

Není snad nic typičtějšího pro muže jako takové, než zarostlá hruď. Někdo bujností porostu oplývá, jiný nikoli. A hádejte pánové, kteří jsou v oblibě u žen častěji? Ano, ti které příroda a geny obdarovaly porostem. 

Kdysi byl zarostlý hrudník výrazem drsné mužnosti a jakési skryté síly v muži. Tak to alespoň popisují dotazované dámy. Pohled na chlupatou hruď v nich vyvolával přitažlivé a často sexy evokace.

Obrat o 180 stupňů

Pak se doba rapidně změnila a byla v módě holátka. Ne každý muž tím byl nadšen a ne každý se k tomu přiklonil. Ovšem někteří byli rádi, že jejich nedostatky nejsou vidět a naopak se hladká hruď stává výsadou.

A tak se řešily způsoby jak se ochlupení zbavit – od holení, přes depilaci, vosk, laser a návštěvy kosmetických center. A to vše jen a jen proto, aby pánové byli hladcí, IN a šli s dobou.

Návrat chlupů na scénu

Ale doba se mění a s ní i preference populace a veřejnosti, pánové. A vězte, že chlupy jdou zase do módy. Na hrudi zcela určitě a nejen tam. Ony totiž i vědecké studie dokázaly, že chlupy mají své opodstatnění, jsou nejen zdravé, ale jsou i ochranou pro kůži a zároveň jsou znakem pohlaví – mužského.

Už se nemusíte trápit všemožnými způsoby, jak porost zlikvidovat a stresovat se tím, že jste moc chlupatí a co s tím dělat. Můžete opět vyrazit kamkoli tak, jak vás příroda stvořila, ale samozřejmě přiměřeně oděni.

Mužský image

Image Tarzana namixovaného současným mužem je opět módě. Jdou do módy i takové ty tak trochu kovbojské znaky – delší vlasy, knír a bradka. Zkrátka vzhled drsného muže je opět tady a na výsluní. A tak se vedle metrosexuálů, spornosexuálů (s převážně zcela holým a všelijak roztodivně odstraněným ochlupením) řadí i tenhle archetyp muže, který tu kdysi dávno byl, je a zase bude.

Pestrost není na škodu

Ono není vůbec na škodu mít pestrý výběr, co říkáte dámy? A to tak aby si každá přišla na své dle svého vkusu preferencí. Protože co člověk (žena), to jiný názor nejen na situace, způsob života, záliby, práci, názory na svět, ale i na vzhled a image.

Tak jen houšť pánové – buďte tím či oním typem, zkrátka buďte sami sebou a nehrajte si na nikoho, kým nejste. Jen tak to má svůj půvab a přitažlivost.

 

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Jelínková

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare