Sexy křivky se supportem – podpora pro tajli a její krásné křivky

Mít sexy křivky a krásnou tajli touží mnohá z nás. Ale víte v čem je základ, abyste takové postavy dosáhli? Jak mít sexy křivky se supportem a podporu pro tajli a její krásné křivky?  

Asi byste to neuhodli. Sexy křivky a krásnou tajli můžete mít, pokud Vám byla dána genově spolu s harmonií, pohodou v životě a správnou životosprávou. Otřepané, ale pravdivé. Tou správnou životosprávou se ale nemyslí ty běžné věci, které znáte, ale především jídlo.

Je to o baště!

Přiznejte si – máte klid a čas na pomalé, klidné a rozvláčné jedení? Uděláte si pohodu u stolu s úsměvem, radostí a s chutí se věnujete jen a jen jídlu, pořádně žvýkáte a těšíte se vůní hotových pokrmů na stole? Nebo ve vidině sexy křivek lítáte od jednoho k druhému?

Ono je často u jídla řešeno to, co tam nepatří – problémy, práce, roztržky a napjaté hovory – a to se pak odráží nejen na spotřebě konzumovaného jídla a na způsobu stolování, ale i na zažívání, trávení a ukládání stráveného do tukových zásob ve Vaší ještě ne příliš krásné tajli.

Žádný spěch a stres

Pokud jíte často ve stresu, nezhubnete, ani si postavičku nevytvarujete, byť byste cvičili horem dolem. Ano, cvičení je určitě nutné. Bez pohybu se zhubnout dost dobře nedá. A už vůbec ne tak, aby svaly a kůže zůstaly pružné a nebyly povislé a ochablé.

Jíst zdravě znamená vybírat si kvalitní suroviny, zdravé a výživově vyrovnané kombinace jídel, ale i spořádat to vše vždy v klidu a pohodě. Pomalu, spokojeně, šťastně a s rozvahou. Ideálně s úsměvem a vidinou sexy křivek, v harmonii se sebou, ale i s okolím.

Rozhodněte se správně

Tohle vše působí na metabolismus. Buď zhoubně (když si klid k jídlu nedopřejete), nebo výborně (pokud si jej nadělíte). Důležité je se správně rozhodnout, pomalu postupně realizovat a být ve všech stádiích v pohodě. A ta krásná tajle přijde!

Jste-li totiž smířeni sami se sebou tací, jací jste, jde vše tak nějak samo. A máte-li se rádi, pak kila navíc třeba ani neřešíte a voilá – ona najednou mizí sama. A sexy křivky jsou tu.

Jak mít sexy křivky se supportem, pěknou tajli a krásné křivky?  

  • vše brát s úsměvem
  • vařit z kvalitních surovin
  • mít správnou a vhodnou skladbu potravin
  • vše konzumovat pomalu a v pohodě, bez shonu
  • pro sexy křivky se pravidelně hýbat a cvičit
  • mít se rádi a být se sebou spokojeni, ať jste jací jste

Důležité také je, nechtít zázraky za pět minut a mít trpělivost. Dopřát si zkrátka nejen čas, dostatek prostoru, ale i pohodu při formování postavy. Jen ta získáte sexy křivky a krásnou tajli.

 

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Jelínková

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare