Aether clinic – dokonalá změna

Toužíte po změně vzhledu, ale bojíte se jehel, narkózy a skalpelu. Myslíte si, že z toho důvodu není plastická chirurgie nebo estetická medicína nic pro Vás? Tak v klidu můžete hodit strach za hlavu. V dnešní době jsou zákroky, které probíhají zcela neinvazivně, za plného vědomí a vy můžete po proceduře odejít hned domů. Navíc s viditelnou změnou, která je znát hned po prvním sezení. Takové zákroky se provádí jen specializovaných klinikách, kde je vyškolený zdravotnický personál, zkušení lékaři a nejmodernější přístroje. Přesně jako v Aether clinic.

Nový hráč v scéně

Aether clinic je nově otevřená klinika estetické péče a krásy, kde najdete širokou nabídku nadstandartních služeb nejen v oboru estetické medicíny, ale i dermatologie a kosmetických i laserových ošetření pleti. Na klinice pracují pouze s nejmodernější technikou, která zaručuje okamžitý výsledek, zcela bezbolestně a bez invazivního zákroku. Přijít do Aether clinic si ale můžete jen odpočinout. Klinika má svoje vlastní luxusní wellness centrum, kde provádí řadu klasických i relaxačních masáží, masáží proti celulitidě nebo zeštíhlující zábaly. Využít můžete i kosmetických či kadeřnických služeb, představivosti se v Aether clinic meze nekladou.

Pohodlí a bezpečnosti jsou na Aether clinic na prvním místě.

Bát se něčeho nového, co neznáme a nemáme vyzkoušené je naprosto přirozená reakce. Přesvědčit se o kvalitě kliniky a jejího profesionálního personálu můžete na konzultacích, které probíhají zcela zdarma, i přestože nemáte objednaný žádný zákrok. Stačí, když se objednáte a lékaři s Vámi trpělivě proberou všechny možnosti Vaší vysněné změny. Dozvíte se veškeré informace o procedurách, personálu i technologiích, které se na klinice používají. Uvidíte, že během konzultace obavy nebo strach odejdou samy.

Služby Aether clinic:

  • Dermatologie a laserové ošetření
  • Zákroky estetické medicíny
  • Konzultace
  • Kosmetologie a péče o pleť
  • Modelování křivek těla
  • Odstranění nadměrného pocení s miradry
  • Spa a Wellness
  • Salon krásy

Vyzkoušejte vše

Aether clinic najdete přímo v centru Prahy. Prostory jsou moderně vybavené a mají smysl pro detail. V designovém nábytku se budete cítit bezpečně a příjemně s výhledem na celou Prahu. O Vaše pohodlí se také postará vyškolený personál, který plynně ovládá i cizí jazyky. To z toho důvodu, že spousta stálých klientů si přijíždí služby Aether clinic až ze zahraničí.

Na Aether clinic můžete zajít na konzultaci ke zkušeným odborníkům.

Že si klinika za svoje zatím krátké působení našla svoji stálou klientelu vděčí svoji profesionalitě, přístupnosti a širokou nabídku služeb. Pokud navštívíte Aether clinic, může se také dost dobře stát, že potkáte známe osobnosti, jako je Roman Šebrle, který si na kliniku chodí pravidelně odpočinout. Tak ještě váháte s návštěvou?

Navštívili jste Aether clinic a využili některých jejích služeb? Tak neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti a poznatky dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare