fbpx

Swiss Esthetic – švýcarská preciznost

Spousta lidi není spokojena se svým vzhledem. Ať už se jedná o estetický problém nebo redukci váhy. V dnešní době jsou také neomezené možnosti, jak si nechat své tělo upravit nebo zkrášlit. Není to jen otázka estetičnosti, ale i zdravého sebevědomí a motivace. Toužíte také po změně své vizáže, nebo úpravě problémových partíí na svém těle? Není nic jednoduššího než si vybrat z desítky klinik plastické chirurgie, kde už se o Vás postarají. Ale kterou, když je jich tolik? S klidným svědomím Vám můžeme doporučit kliniku Swiss Esthetic,  která má za sebou roky zkušeností a stovky spokojených klientů.

Swiss Esthetic – nechte se hýčkat

Kliniky Swiss Esthetic najdete v Praze, Brně a Bratislavě. Pokud trpíte fóbií z jehel, narkózy nebo operačních sálu, nemusíte se bát. Všechny zákroky se řeší neinvazivními metodami, tudíž se Váš organismus vyhne větší zátěži. Můžete se tak těšit na rychlou a pohodlnou rekonvalescenci a téměř okamžitý návrat do běžného života. I přesto, že se jedná o neinvazivní zákroky, lékaři a personál přistupují k procedurám s chirurgickou přesností a pečlivostí. Pohodlí a bezpečí klienta je vždy na prvním místě.

Swiss Esthetic pravidelně bojuje o svoji pověst na sítích.

„Naší vizí ve Swiss Esthetic je poskytovat prémiovou kvalitu za dostupné ceny. Věříme, že každý klient si zaslouží tu nejlepší péči. Používáme postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků a jsme vybaveni přístroji na světové úrovní.“

Laserová liposukce Verjú

Jedna z nejoblíbenějších a nejčastějších procedur je laserová liposukce Vejrú. Efektivita této procedury je téměř okamžitá a je ověřeno, že jedinci, kteří podstoupili tuto laserovou liposukci, zhubli více než 10cm v oblasti břicha, pasu nebo stehen. Laser bezbolestně a neinvazivně rozpouští tuk na problémových místech hned pod Vaší kůží. Bezbolestně okamžitý efekt. To je laserová liposukce Vejrú.

Další procedury v Swiss Esthetic:

 • Laserová epilace Phoenix
 • Thermage FLX – obličej
 • Thermage FLX – tělo
 • Liposonix System model 2
 • LipoX SLIM
 • 4D lifting a omlazení
 • UltraX LIFT
 • Intenzivní ošetření pleti Face Care
 • Oxygenoterapie CO2
 • Tripolární radiofrekvenční lifting
 • Liftingový koktejl HSR++
 • Prémiová Injekční lipolýza
 • 4D lifting a omlazení

Swiss Esthetic má na internetu velice rozporuplné recenze.

Všechny procedury i s jejich bezkonkurenčními cenami najdete v přehledném ceníku. Ve Swiss Esthetic se netají inovativními metodami a individuálním přístupem ke každému klientovi.

Máte osobní zkušenost se Swiss Esthetic a byli jste spokojeni s výsledkem? Neváhejte a napište do komentářů.

Nadpis byl doplněn o otázku „nebo podvod?“ dne 31. května 2020. Po doručení mnoha komunikací se společností Swiss Esthetic s.r.o. ze strany našich uživatelů se redakce rozhodla doplnit otázku, za účelem nikoliv negativní reklamy, ale upozornění na nekomunikaci ze strany Swiss Estehtic (neodpovězeno ani na dotazy naší redakce). Jedná se o otázku v nadpisu, nikoliv o názor redakce, prozatím. (pozn. redakce)

7 Komentářů
 1. Swiss estehtis je jako Credit suisse jen s tím rozdílem, že je nějakého azerbajdžánce. Jinak je to mrtvá katastrofa, která se může odehrát jen ve Švejkově. Vsude jinde by již byl pan majitel za katrem.

 2. Odpovědět
  Radka Horváthová 18. 10. 2022 at 9:37

  Dobrý den, vyhozených 20 tis, arogantní přístup jak při ošetření, tak při logické následující reklamaci, Nikdy víc, podvodníci co mají se jménem Swiss společné jen to, že se někde dočetli že to je znak kvality, v tomto případe však podvodný!

 3. Vyhozené peníze

 4. Odpovědět
  Pavla Koláčková 9. 6. 2022 at 21:02

  Rozhodně nedoporučuju, podvodníci, klamavá reklama, šmejdovské praktiky. Pan Šedivý na telefonu se vydává za doktora a radí co je ve slevě. Obsedantně kompulzivní porucha v akci. Určitě na trestní oznámení.

 5. Podvodníci! Nevrací peníze, absolutní katastrofa a ostuda

 6. Odpovědět
  Jarmila Drtinová 1. 6. 2021 at 12:11

  Dobrý den, byla jsem na ošetření verju a paní doktorka, pokud to byla doktorka, byla naprosto nepříjemná a podrážděná. Vřele děkuji a nedoporučuji.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare