fbpx

MedikHaus – kvalitní péče o tělo i obličej (recenze)

Přemýšlíte nad možnou úpravou svého vzhledu? Trápí Vás vrásky, nebo menší špíčky v problémových oblastech? V dnešní době má člověk takřka neomezené možnosti, jak se nechat „vylepšit“. Stačí věnovat malou chvilku hledání a najdete desítky chirurgických a estetických klinik, které nabízejí své služby. Než se ale pro nějakou tu proceduru rozhodnete, měli byste si rozmyslet pár věcí.

Jít, či nejít

Většina z nás nemusí jehly, ani žádné další zákroky, kterými se musí zasahovat do našeho těla. Spojujeme si to s bolestí, nepříjemnými pocity a jizvami, které po zákrocích běžně zůstávají. Dalším problémem může být cena, co se vyšplhá až do závratných částek. Mnoho lidí si pak rozmyslí, zda jim estetický zákrok stojí za tolik peněz, které by mohli investovat například jinde. Mnozí se také stydí a nechtějí udělat ten první krok. Co by si řekli ostatní, kdyby věděli, že jste šli na liposukci, nebo na odstranění vrásek?

V MedikHaus se o Vás postarají renomovaní profesionálové.

Když už se ale rozhodnete pro zákrok, nejtěžší otázkou zůstává, jakou kliniku si vybrat. Musí to být klinika, která má dobrou reputaci, profesionální personál, špičkové vybavení, příjemný přístup k pacientům, dobré a čisté zázemí. Naštěstí pro Vás klinika estetické medicíny a dermatologie MedikHaus toto všechno splňuje.

Známka kvality

Na klinice MedikHaus pracuje tým špičkových odborníků v oblastech estetické medicíny, dermatologie a lékařské medicíny, kteří jsou kapacitami ve svých oborech. Snižování nadváhy, boj proti stárnutí a pomoc s návyky zdravého životního stylu jsou jejich dlouhodobou specializací, proto se nemusíte bát svěřit do jejich rukou. Za svojí prací si stojí svým jménem a jménem kliniky, kterou reprezentují.

MedikHaus používá jen ty nejmodernější přístroje.

Těšit se můžete příjemné prostředí, profesionální a přátelský personál, který je Vám neustále po ruce. Pokud nejste zatím pro žádný zákrok nebo proceduru rozhodnuti, nevadí. Do MedikHaus můžete zajít na konzultace, kde s Vámi odborný lékař procedury projde a spolu s Vámi vybere tu nejvhodnější pro Váš problém. V dnešní době se klade obrovský důraz nejen na personální zajištění, ale také na absolutně špičkové materiálové vybavení. V MedikHaus najdete ty nejmodernější technologie a prémiové materiály na nejvyšší úrovni.

Oblíbené zákroky v MedikHaus:

 • Aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky

Jedinečná aplikace stabilizované kyseliny hyaluronové přímo do vrásky s minimální bolestivostí a maximálním využitím aplikovaného materiálu. Efektivní, dlouhodobé a šetrné ošetření.

 • Prémiová injekční lipolýza

Moderní neinvazivní metoda zbavující tělo přebytečného tuku. Určena pro partie, kterým nepomáhá cvičení ani dieta.

 • Ultrax lift

Omládněte o deset let. Nejnovější liftingový ambulantní zákrok. Žádné řezy, stehy, nebo hospitalizace. Inovační technika Vás omladí na dlouhá léta. Nyní v akci za bezkonkurenční ceny.

 • Thermage

Zastavte stárnutí. Hloubkový lifting Thermage dodá viditelný efekt už po prvním ošetření, který v následujících měsících sílí.

 • Aplikace kmenových buněk do vlasů

Nastartujte růst svých vlasů s aplikací kmenových buněk. Ty pomáhají v boji proti vypadávání, opravují poškozené kořínky a pomáhají regeneraci.

 • Aplikace kmenových buněk do vrásek

Efektivní ošetření v oblasti očí, obličeje, krku a dekoltu. Zbavte se nechtěných vrásek díky výtažku kmenových buněk. Ty nastartují obnovu pleti přirozeným a šetrným způsobem.

 • Lipox slim

Nejnovější moderní styl liposukce. Zbavte se přebytečných tuků jednoduše a získejte postavu svých snů. Lipox slim se řadí mezi nejžádanější zákroky.

 • Laserová epilace lightsheer desire

Trvalá epilace nejúčinnějším laserem na světe. Efektivně odstraní chloupky z celého těla i obličeje. Jednoduše a bezbolestně.

 • Odstranění celulitidy Ameson cellulite

Vyřešte problém s celulitidou jednou provždy. Ameson cellulite je nejúčinnější metoda na odstranění přebytečných kil bez většího zásahu chirurga.

 • Dermální výplně od Juliette Armand

Dermální výplně Juliette Armand sází na přírodní kyselinu hyaluronovou, která napomáhá hydrataci kůže, její obnově a silné pružnosti. Vrásky už Vám nebudou dále dělat problém.

 • Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Dopřejte si větší, plnější nebo souměrnější rty. S kyselinou hyaluronovou je to možné okamžitě. Rychle, bezbolestně a hlavně výhodně za bezkonkurenční ceny.

 • Matrix lifting aneb fontána mládí

Využijte maximální omlazení obličeje s okamžitým účinkem. Revoluční metoda faceliftu bez použití skalpelu a bez náročné rekonvalescence.

 • Plazmaterapie – omlazení krevní plazmou

Omlazení krevní plazmou účinně regeneruje kožní buňky, efektivně vyhlazuje pleť a vrásky. Zbavte se všech stop stárnutí. Také výrazně napomáhá při léčbě akné a strií.

 • Originální botulotoxin typu A

Rychlá a účinná metoda na odstranění vrásek. Díky botulotoxinu, silně čistícímu proteinu, se navíc zabraňuje v tvorbě nových.

 • Laserová liposukce Verjú

Nesněte stále o perfektní postavě. Dopřejte si ji. Unikátní laserová liposukce Verjú se může pyšnit certifikací FDA za redukci obvodu, odstranění celulitidy a snížení objemu tuku. Nyní za jedinečné ceny přímo na MedikHaus.

 • Prémiové výplně vrásek LG Chem

Vrásky nebo povadlou pleť jednoduše vylepšíte prémiovými výplněmi LG Chem. Zvolte to nejlepší na českém, evropském i světovém trhu.

Tým v MedikHaus se skládá ze zkušených doktorů a sester.

Cen se bát nemusíte. Jsou přiměřené kvalitě a délce zákroky a nezruinují Vám rozpočet. Zároveň MedikHaus pravidelně chystá pro své zákazníky řadu cenových akcí, voucherů a dárkových kuponů za bezkonkurečně nejlepší ceny na trhu estetické a dermatologické péče. Vám stačí si pouze do MedikHaus zajít, vybrat si proceduru a nechat se hýčkat.

Máte zkušenosti s procedurami v MedikHaus? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

90 Komentářů
 1. Chodím pravidelně na Medik na injekční lipoýzu a nikdo mi nevymluví, že to jenejlepší klinika v praze. Ano, občas rostu, než se tam dovolám a najdeme termín. Ale na kvalitu a tuto nezlodějskou cenu si ráda počkám. Díky moc a jen tak dál. Holešovice – top !

 2. Chodím na Botox výhradně na Medik Haus a pan doktor Martin je jednoduše umělec. Tak zase za rok 🙂 Díky moc

 3. Odpovědět
  Karolína Kotvaldová 2. 2. 2020 at 22:23

  Medik Haus 9 z 10 za mě. Ta desátá je dle mě v objednací době a občas mají pořád obsazeno. Posílení zákaznické linky by bylo potřeba.

 4. Odpovědět
  Ivana Richterová 4. 12. 2019 at 21:29

  Nový Medik Haus v Holešovicích je úplně jinde než tehdy na Vinohradech. Mnohem, mnohem, mnohem lepší vše. Jsem klientka a velmi oceňují progres minulých let v ČR. Přístup byl vždy top, ale teď i to zázemí je konečně skvělé.

 5. Odpovědět
  Haňule - Smíchov 3. 11. 2019 at 19:35

  Klinikou České Miss asi nebudou jen tak, chodím 4. rokem a jsem spokojená. Chodím třikrát do roka a prostě se starají. Anonymní diskuze na netu neřeším, těm se smějí i na Mediku. Mají plno a diskutující od konkurence hongají nohama u monitorů.

 6. Odpovědět
  Gábina Sedláčková 12. 9. 2019 at 21:30

  Byla jsem na Verju v Medik hausu a výdledky skvělý. Prostředí hezký asi jak na klinikách bývá a personál vycepovanej. Líbilo se mi a půjdu znova.

 7. Odpovědět
  Štěpánka Gotvaldová 2. 2. 2019 at 19:37

  Dostala jsem k vánocům poukaz na výplň rtů, ale té se prostě strašně bojím. Zavolala jsem na zákaznickou lniku a během 5 minut jsem měla poukaz na jiné ošetření na mailu. Skvělý přístup, už se tam těším.

 8. Odpovědět
  Mirka Vyroubalová 9. 11. 2018 at 21:09

  Medik Haus v Brně a vrchní sestra Lucka Melichová, to je jasná jistota, proč je v Brně a pravděpodobně nejen tam Medik totální špička. I v Brně to mají těžké s pomluvami a chudáčkami bez práce, ale díky bohu za normílní ceny a skvělé služby i prostředí.

 9. Odpovědět
  Aneta Richterová 11. 9. 2018 at 12:09

  Já chodím do Brna k Lucce a od té doby mám strie v podstatě neviditelné. Myslím, že dokázala zázrak a společně s Juliette Armand kosmetikou je to božsky funkční spojení. Medik haus je vyšší liga a proto je tolik závistivců, ale dala bych ruku do ohně, že to spíše píší majiteléa personál jiných klinik, než klienti samotní. Anonimita internetu je děsivá, ale Medik Haus zůstane medikem leaderem, i v závistivém Českém prostředí.

 10. Odpovědět
  Petra Novotná, Praha 21. 3. 2018 at 15:33

  Medik Haus v Čechách rozsekal ceny dermatologických ošetření a proto jej všechny klniky nenávidí. Proto také diskuze plné negací na internetu, protože ukazují, že se to dá dělat za lepší ceny a stejně kvalitně, ne-li lépe. Věřím, že jsou trnem v oku všem. Díky Mediku za super přístup. At si píši ostatní kliniky miliony anonymních rezencí, ale klienti Medik Hausu vědí proč tam chodí.

1 2

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare