fbpx

Platan clinique – prémiové kliniky, prémiová péče

Dlouho jsem hledala estetickou kliniku, kam bych se nebála zajít. Díky internetu máme přístup k informacím nejen základním, jako je cena, popis zákroků a tak podobě. V dnešní době čím dál více lidí klade důraz i na recenze a zkušenosti ostatních, podle kterých se potom většina i rozhodne. Než si něco koupím nebo vyberu, určitě si také přečtu hodnocení, recenze, zkušenosti. Kouknu na sociální sítě a udělám si průzkum. To jsem udělala i při výběru estetické kliniky a zákroku, na který jsem chtěla jít. A nakonec se rozhodla pro estetickou kliniku Platan Clinique, jejíž pobočka sídlí i v Praze. 

Moderní medicína

Platan clinique jsou moderní centra estetické péče s dlouholetou praxí. V České republice existuje jen málo klinik, které by byly na podobné úrovni. To dokazuje i fakt, že klienti mohou využít celou síť klinik Platan v Praze, Brně, Olomouci nebo detašovaného pracoviště v Opavě. Cílem je přinést zákazníkům tu nejlepší a nejmodernější péči v oblasti plastické chirurgie a estetické péče.

Služby Platan clinique pravidelně využívají i krásné finalistky České Miss.

Služby Platan clinique pravidelně využívá i Česká Miss.

Díky exkluzivnímu používání špičkových materiálů od společnosti Juliette Armand a prémiovému přístrojovému vybavení dosahují lékaři v Platan clinique jedinečných výsledků. Zkušení lékaři a zdravotní personál tvoří jedinečný tým, který se postará o Vaše pohodlí a hlavně bezpečí, které je na prvním místě. Jak lékaři, tak i zdravotní sestry prochází pravidelnými náročnými školeními, které mají za cíl zkvalitnit stávající služby, inovovat procedury ještě na vyšší úroveň a postarat se o to, aby byl klient stoprocentně spokojen.

V Platan clinique najdete pouze špičkové vybavení a profesionální personál.

Platan clinique se pyšní moderním vybavením a profesionálním personálem.

„Jsme si vědomy, že klienti mnohdy přichází s nejrůznějšími obavami spočívajícími v neznalosti, studu nebo jen nejistoty. Individuální přístup ke každému klientovi je u nás nezbytnou samozřejmostí, podrobně každému klientovi rády vše ochotně vysvětlíme a prokonzultujeme možnosti řešení. Vstupní prohlídka u většiny ošetření je naprostou samozřejmostí.“

Procedury na Platan clinique:

 • Thermage CPT
 • Ultherapy smas
 • Aplikace kyseliny hyaluronové
 • Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory
 • Injekční lipolýza
 • Odstranění podbradku
 • Liposukce relipodestruktion
 • Omlazení refacing
 • Liposonix one
 • Ultimate lifting
 • Špičkové dermální výplně s peptidy
 • Zvětšení rtů

Máte zkušenosti se službami Platan clinique? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

92 Komentářů
 1. Byla jsem na Platan clinique na injekční lipolýze a příjemné to nebylo ani trochu. Ale výsledky příjemné jsou. Takže děkuji a za měsic znovu. Moc chválím jinak přístup, péči i ochotu poradit a vyargumentovat.

 2. Jedna z mála klinik, kde je klient na prvním místě. Děkuju

 3. Hezká, malá klinika, kde se člověk necítí jako póvl jako třeba u yes visage. Skvělá doktorka a hlavně funkční ošetření. 5 let tam chodím a budu v tom pokračovat. Tímto děkuju paní doktroce Evičce za všechny termíný po zavíračce.

  • Odpovědět
   Alena Benešová 6. 6. 2017 at 17:30

   Napsáno, mě z duše…. Platan je příjemná menší klinika, ale proč trávit čas někde, kde sek Vám chovají jak k odpadkům. Co se týče přístupu, kvality ošetření a celkové péče jsem lepší než Platan clinique nezažila

1 2

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare