Woodlife – sžijte se s přírodou

Bydlet kvalitně je stále častější přání většiny lidí. Dávno odzvonilo nevzhlednému betonu a panelákům. Člověk čím dál více chce prostor a dotyk přírody. Proto jsou sruby na klíč od Woodlife ideální stavbou s nádechem divočiny a moderního trendu bydlení. Díky tvarovatelnosti dřeva navíc bude vše přesně tak, jak jste si to navrhli.

Sruby na klíč a jejich realizace

Kvalitní sruby na klíč Woodlife si zamilujete hlavně kvůli skvělým vlastnostem dřeva a komfortního prostoru. Díky variabilitě dřevěného materiálu můžete se stavebními odborníky přesně naplánovat členění domu v lokalitě, kterou si vyberete. Společně s vámi architekti a stavbaři projdou všechny faktory před začátkem stavby, aby vše proběhlo tak, jak má. Woodlife profesionálové Vám navrhnou projekt, finální kalkulaci i plán realizace. Potom už nezbude nic jiného než začít stavět. Díky nejmodernějším stavebním technologiím se naplno využijí vlastnosti stavebního materiálu a do tří měsíců se můžete stěhovat do nového.

Domy Woodlife jsou stavěny z přírodních materiálů, převážně dřeva.

Sruby Woodlife na klíč se staví pouze z kvalitního sušeného hoblovaného smrku, například masív nebo lepený profil, který je opracován dvojitou péro-drážkou. Hranoly jsou pak ve všech rozích propojené křížovým spojem-zámkem. Obvodové srubové stěny dovybavíme kvalitní tepelnou izolací z dřevité vlny, kamenné vaty nebo ovčí vlny.

Pociťte dotek přírody ve srube a domech Woodlife.

Domy a sruby Woodlife

Obvodové stěny srubového domu se dokončují s důrazem na přání a představy zákazníků. Na výběr máte dřevěné obklady, zdivo, kámen, SDK a další materiály. Všechny nosné dřevěné konstrukce srubu jsou navíc hoblované a v exteriéru i interiéru pohledově přiznány, což zvýrazní charakter stavby a působí jako půvabný estetický prvek. Příroda už nemůže být blíž s dřevěnými sruby Woodlife.

Máte zkušenosti se sruby nebo jinými stavbami od Woodlife? Tak neváhejte a podělte se s námi o ně dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare