fbpx

LR health & beauty (recenze)

Ve změti českého internetu jsou stovky, možná i tisíce e-shopů nabízející více či méně kvalitní kosmetické výrobky. Pro běžného zákazníka je v dnešní době v podstatě nemožné poznat, jedná-li se o poctivého prodejce, neseriózní e-shop nebo dokonce podvodníky. Technologie umožní v podstatě každému vytvořit profesionální webovou prezentaci a rozpoznat dobré od špatného není tak jednoduché, jako v minulosti. Naštěstí jsme tady ale my. Na našem webu eZkušenosti.cz si za vás posvítíme na řadu velkých profláknutých firem i těch menších. Dnes pozornosti neunikl e-shop s kosmetikou LR health & beauty. Pojďme se tedy podívat na co jsme přišli.

LR health & beauty (recenze)

První dojem je důležitý

Celé stránky jsou velice nepřehledné. Nevím, jestli to je e-shop, menu je chaotické a nedává moc smysl. Navíc si můžu něco objednat jen pokud se registruju, dám jim své osobní údaje a stanu se jakýmsi „partnerem“, jak to nazývají na stránkách. Samozřejmě můžete jejich kosmetiku i prodávat, mohou ji prodávat i vaši rodinní příslušníci, kamarádky, kolegové v práci, dokud ti všichni neutratí za nákup kosmetiky tolik peněz, až z toho pár korun kápne i Vám. To už ale dvakrát tolik utratíte sami, bohužel takhle to funguje.

LR health & beauty (recenze)

Produkty jsou alfa a omega

Produkty jsou kapitola sama o sobě. „Buněčnou energii“ můžete podpořit Cell essens, což je jinak řečeno multivitamin s tím rozdílem, že tady ho koupíte o šest set dráž, než kvalitní multivitamin na jiných stránkách. U dalšího produktu Mind Master pro jistotu nemáte ani složení, ale za 1 600 si můžete objednat hned teď balení 5 drinků, které musíte pravidelně pít. Na vlastní nebezpečí. Pokud se chcete vyhnout předraženým výrobkům, pochybným parfémům a „partnerství“, abyste si vůbec mohli koupit nějakou kosmetiku, tak se LR health & beauty vyhněte obloukem.

Foto zdroj: web LR-czech.com

2 Komentářů
  1. To zní fakt hrozně 😀

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare