fbpx

Pepis e-shop (recenze)

Za poslední rok se ten život nedá nijak extra pořádně osladit a dokonce ani nijak extra okořenit. Kultura v podstatě neexistuje, sportovní utkání jsou pro diváky neprodyšně uzavřené, wellness centra jakbysmet. Jak si v takových časech udělat radost? Jednou z mála možností je mlsání a tím myslím nejen pochoutek s vysokým obsahem cukru, ale i těch slaných. V klasických obchodech a supermarketech seženeme pouze ty tradiční české respektive evropské dobroty. Existuje ale i řada e-shopů, které se specializují a pochoutky ze vzdálenějších krajin, jako jsou USA nebo třeba Japonsko. Jedním takovým je i internetový obchod Pepis, který podrobněji rozebereme v dnešní recenzi.

Pamlsky Češi milují

Kdo by čekal, že je trh s “nezdravými potravinami” nasycený a že se už nedá vymyslet žádná zázračná strategie, jak donutit lidi odhlédnout od nastupujícího trendu zdravého stravování, šeredně by se mýlil. Pár podnikavých hlav našlo cestu, jak znovu připomenou čechům to, co umí po pití piva nejlépe: MLSAT! V poslední době se totiž na českém internetu začaly objevovat e-shopy s prémiovými zahraničními produkty. Doslova to nejlepší z celého světa je teď dostupné každému “za pár kliků” a rozhodně se nedá říct, že by to pro našince byl nedostupný špás. Řada těchto importérů sází i na bezkonkurenčně nízké ceny a jeden by měl pocit, že u nás tyto výrobky prodávají levněji než v místě jejich výroby. Oběť dnešní recenze, internetový obchod Pepis patří mezi ně. V podstatě od prvního momentu vaší návštěvy upozorňuje na výprodeje, akční ceny i výhodné balíčky. 

Pepis

Slevím, slevíš, slevíme

Zdá se to jako nejlepší a možná i nejprofláknutější prodejní strategie. Je nutné si ale uvědomit, že žijeme v České republice a v době na začátku nebo dost možná i v průběhu velké hospodářské krize. Češi slevy milují a pořádný štítek se slovem “AKCE” nebo “SLEVA” dokáže způsobit vyplavení velké dávky dopaminu do mozku. E-shop Pepis si to moc dobře uvědomuje a tak zvané akční nabídky má rozdělené hned do několika kategorií, jako jsou “MEGA SLEVY”, “VÝPRODEJ” a “VÝHODNÉ BALÍČKY”. 

Pepis

Celý svět do jedné krabice

Jak už bylo řečeno, mezera na trhu byla hlavně v sortimentu zahraničních produktů. E-shop Pepis se tak zaměřuje především na americké a asijské pochoutky, které se v běžných kamenných obchodech sehnat nedají. Jednou z nejprodávanějších značek je například Reese´s ze Spojených států nebo japonské tyčinky Pocky všech možných příchutí. Ať už jste tedy fanoušci západních nebo východních pamlsků, na své si jistě přijdete.

Jaký sortiment e-shop Pepis nabízí:

  • Americké cukrovinky
  • Asijské cukrovinky
  • Asijské nudle a instantní polévky
  • Dezerty
  • Snacky
  • Pomazánky a sirupy
  • Matcha
  • Cannabis produkty
  • a další doplňkové zboží

Doručení nepřekvapí

Doručení vašich vytoužených dobrot je naprosto stejné, jako v případě čehokoliv jiného. Základem je samozřejmě osobní vyzvednutí, které je zdarma. Dále je možné nechat si poslat balík na vámi určenou adresu nebo díky široké partnerské síti na kteroukoliv Zásilkovnu. Pak už jen stačí přijít do nejbližší pobočky s unikátním kódem pro vyzvednutí a dobroty jsou vaše!

Máte-li zkušenosti s internetovým e-shopem Pepis nebo jiným importérem prémiových zahraničních sladkých či slaných výrobků, budeme rádi, když se o ně podělíte v komentářích pod článkem.

Foto zdroj: Pepis.shop

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare