fbpx

SYSDO (recenze)

Čas, když jste spěchali do Kolbenky, abyste si „píchli“ včas, je už naštěstí pryč. V dnešní technické či spíše počítačové době, chcete-li, jsou možnosti monitorování docházky mnohem flexibilnější. To se především hodí pro ty, co pracují z domu nebo příležitostní home office. Ze systému online docházky si můžete vybrat hned několik, my jsme se ale pustili do recenze našeho oblíbeného systému Sysdo. A třeba se díky inspiraci rozhodnete ho používat i ve Vaší firmě.

Odchod/Příchod

Systém na první pohled vypadá přehledně a srozumitelně, což také je. Na hlavní straně vidíte celoroční kalendář s časovými fázemi, které označují počet hodin v měsíci, týdnu i dni. Budete tak mít absolutní přehled o tom, kolik jste jaký den odpracovali hodin i kolik hodin odpracujete celý měsíc. Po registraci si pouze zvolíte heslo a jste tam.

Počet uživatelů v jedné firmě není omezen, tudíž se nemusíte bát používat Sysdo i ve společnosti s desítkami zaměstnanců. Kromě výhod se ale může také objevit několik nešvarů. Například pokud máte nastavený příchod i odchod od zaměstnavatele a přihlásíte se o minutu později, ihned máte červený puntík s pozdním příchodem do práce. Na konci měsíce tak začervenalý kalendář nemusí vypadat vůbec dobře. Také pokud potřebujete osobní neplacené volno, nemůžete si ho nastavit pouze kupříkladu na půl dne. Neplacené i placené volno je pouze na celý den.

Možnosti systému Sysdo:

  • Monitorování příchodu a odchodu
  • Návštěvy u lékaře
  • Plánovaní dovolené
  • Zaznamenávání přesčasů
  • Placené i neplacené volno
  • Úprava docházky, když zapomenete
  • Možnosti sdílení celé firmy
  • Biometrické terminály

sysdo

Sysdo demo a aplikace

Pokud Vás systém zaujal, není problém vyzkoušet nanečisto jeho demo verzi, zda vyhovuje Vašim nastaveným firemním parametrům. Také si můžete bezplatnou aplikaci přímo do telefonu, takže přihlašování bude zase o kousek snadnější a přístupnější i třeba na pracovních cestách nebo při práci v terénu. Osobně jsme se Sysdem spokojení a rádi ho tak doporučíme i našim čtenářům.

Používáte v práci také docházkové systémy? Neváhejte a podělte se s námi o Vaše názory dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare