Vermione clinic – navždy mladí

Kolektiv zkušených zdravotníků, odborný přístup i přátelskou atmosféru. To vše a mnohem víc slibuje nově vybudovaná klinika estetické medicíny Vermione clinic v pražských Vinohradech. Trápí vás akné, celulitida, kruhy pod očima, nebo padání vlasů? Potřebujete se zbavit jizvy, červených žilek, či strií? Pak rozhodně stojí tato klinika za prozkoumání.

Vermione clinic

Vermione clinic nabízí jak jemné neinvazivní metody, tak i ty invazivní, zaručující efektivní výsledky. Na obsáhlém seznamu služeb najdete například permanentní make-up, dermální výplně vrásek a rtů, botox, plazmaterapie, mezoterapie a lifting, injekční lipolýzy, chemický peeling, odbourání tuku rázovou vlnou, laserové ošetření jizev, oparů, akné, žilek a strií, epilace, manuální i strojové kosmetické zákroky, nebo aplikaci kmenových buněk pro zlepšení růstu vlasů, například při onemocnění alopecií.

Vermione clinic je klinika estetické péče s dlouhou historií.

Vybírat můžete také ze zvýhodněných balíčků, opakovaných zákroků a kombinací služeb. Pokud si nejste jistí, zda je vybraná metoda pro vás ta pravá, pracovníci kliniky nabízí poradenství osobně, nebo jednoduše prostřednictvím formuláře na webových stránkách. Mimo procedur pro vylepšení vzhledu Vermione clinic nabízí k prodeji také originální řadu funkční kosmetiky s českou, patentovanou recepturou obsahující unikátní tělní enzymy. Ty přírodním způsobem nahrazují kortikoidy a antibiotika a jejich aplikace tak výrazně napomáhá pokožce k hojení.

Procedury na Vermione clinic provádí pouze zkušení lékaři.

Přestože klinika neslibuje zázraky, je podle jejich vlastních slov nejlepším klientem spokojený klient. Zda se tohoto motta vždy drží však není jisté. Vzhledem k poměrně velkému počtu negativních reakci a komentářů ke službám a k přístupu zaměstnanců kliniky se zdá, že i mistr tesař se někdy utne a je možné, že rozsah a ceny služeb mohou být v tomto případě na úkor kvality péče o zákazníka.

Máte s klinikou Vermione osobní zkušenosti? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

13 komentářů
 1. Vermione clinic je celá podvod. Není to klinika, ale 2 místnosti s recepcí a chodbou. Stroje mají do originálu nejdál co jsem kdy viděla a personál je jedním slivem „hovadný“! Chtěla bych všechny varovat, aby si nákup tady na tuto nóbl klinku rozmysleli. Protože je to opravdu nesmysl a chyba!

  • Je to tak. Svině to jsou. Mám identickou zkušenost a když jsem chtěla vrátit peníze, protože tam se teda opravdu „ošetřit“ nenechám, poslali mě velmi neslušně k šípku. Již předáno právníkům mého muže. Věřím, že to budou mít veselé, když se chovají takto!

 2. Odpovědět
  Franta Odložil, Praha 19. 6. 2020 at 22:16

  Zloději z Vermione clinic mě okradli o 21tis Kč a ted se mi vysmívají do obličeje. Rád investuji dalších 20 a utnu jim ten jejich podvod v přímém přenose!!

 3. Odpovědět
  kamila Hrachovcová 16. 6. 2020 at 17:53

  Vermione clinic jsou podvoníci. Okradli mě o 12tis Kč a už nekomunikují. Ošetření jsem namístě odmítla, protože stroj byl z číny a lezli z něj drátky. Nenechám se zabít falešným přístrojem. Navíc nějaká paní Hanka na recepci, tak to je ultra kráva, která nby zasloužila pár facek. Sprostá, drzá, afektovaná a opravdu velmi velmiu nepříjemná. V dneční době opravdu šokující zkušenost!!!

  Vřele NEDOPORUČUJI!!!

  • Odpovědět
   Jitka Fanánková 21. 6. 2020 at 14:53

   Je to tak, mám stejnou zkušenost, vlastně ve všem. Snad brzy zavřou je všechny nebo aspon toto pochybné zařízení.

 4. Odpovědět
  Helena Dvořáková, Smíchov 4. 3. 2020 at 22:39

  Totální podvodníci z vermione clinic nebo jak si říkají. Vrchol je neuvěřitelná sestra Hanka, která je možná nejhloupější a nejarogantnějším člověkem co jsem kdy viděla. Nedoporučit je opravdu slabé. Je to zločin, to co předvádí tady ta bandička!

 5. Dávám bolševikovi rok, maximálně dva. A potom tepláky.

 6. Odpovědět
  František Dostál, Vinohrady 2. 2. 2020 at 21:32

  Vermione clinic není klinika, ale nějaký podvodník, pan Stejskal, co okrádá lidi napříč obory už mnoho let. Ale jeho společníci jsou v klidu, že za to nemůže, že ho opustila manželka s dítětem a on se zbláznil. Tak svělé, hlavně že nám to vysvětlili. Nedivím se že ho opustila. Klinika prodává falešná ošetření, na fakových přístrojích a taková arogance se těžce hledá. PODVOD!!! nebuďte blbci.

  • Bohužel mám stejnou zkušenost. Také mi vyprávěli na klinice, nějaká Hanka, že pan Stejskal je nemocný a že za to ona nemůže. Tak děkujeme panu nemocnému Stejskalovi, že nás ve své nemoci může okrádat a dělat z nás idioty! Myslím, že vazební nemocnice bude tomuto sviňákovi stačit! Vermione clinic – PODVOD a ohrožení zdraví občanů.

 7. 100% nejhorší klinika v Praze, možní v Evropě. To co si tady dovolí si nedovolí ani v JAR. Zavřít až zčernají, falenšé přístroje, ukradené mailové kontakty, parazitující na adrese, kde před tím byla dobrá klinika. Personál neuvěřitleně sprostej a arogantní. majitel dojhledatelně podvodník. Každý ať si udělá obrázek sám, ale sem určitě NE!

 8. Toto není primárně žádná klinka, ale 2+1 na Vinohradech. Majitelé jsou podvodníci co nakupují originály v Číně a chlubí se tím na moto srazech! A skoro rok staré s.r.o, a „o nás“ desetileté zkušenosti 🙂

  MARTIN CHRAMOSIL, dat. nar. 16. října 1974
  Buzulucká 311, 267 62 Komárov
  Den vzniku funkce: 19. července 2018

  Motorkář co neví co je klinika a má 127kilo a chlastá jako duha

  Riverleigh & Co., a.s. v likvidaci, IČ: 056 38 330
  U Kamýku 284/11, Kamýk, 142 00 Praha 4
  Společníci v likvidaci.

  Jen pojďte zhubnout lidí hloupí. Vermione clinic se o Vás postará:-)

  • Ještě jste zapomněl na paní Sydorovou, podvodnici na vizitce už. Malá milá paní, která je svině do morku kosti! Pozor na tento „tým zkrachovalců“! FUJ

 9. Ani mi nemluvte o vermione clinic. Dostala jsem jako dárek k Vánocům a nemám odvahu říct, jak tam se mnou vyběhli, aby Ježíšek nečel s baseballovkou udělt pořádek. Potřebovali by to jako sůl! Přidávám se k tisícům názorů na internetu, Podvodná klinika Vermione clinic by měla zavřit. Nebo aspoň ty hajzlíky co za ní stojí!

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare