RAPACK – obalové materiály

Pokud vlastníte e-shop, nebo jste majitelem firmy, určitě řešíte náklady za dopravu, uskladnění ale i balení objednávek nebo zboží. Přeci jen objednané zboží se musí k zákazníkovi dostat nepoškozené a v perfektním stavu. Důležité tedy rozhodne je, jak je daná objednávka zabalená a připravená k expedici. To ale může být dost drahá záležitost, proto byste vždy měli přemýšlet nad cenou, jaký materiál použít anebo se rovnou spolehnout na renomovanou firmu, která se na obalové materiály specializuje. Takovou společností je RAPACK, přední dodavatel obalových materiálů nejen u nás, ale i po celé Evropě a zámoří.

Obaly RAPACK

Není moc firem, které by se mohli pyšnit spokojenou klientelou po celém světě. Společnost si zakládá na úzké a propracované spolupráci se všemi obchodními partnery a dokáže poskytovat nejmodernější řešení v oblasti obalových materiálů a to pouze té nejvyšší kvality. Obalové produkty RAPACK nabízí pestrý výběr zahrnující spotřební obaly, prodejní displeje, ochranné a průmyslové obaly, folie, tašky, pytle a sáčky, obaly z expandovaného polystyrenu a polypropylenu, kombinované obaly a mnoho dalších.

RAPACK patří mezi světové vývozce obalových materiálů.

Logistika je pro RAPACK jedním z pilířů úspěchu.

Objednaným zbožím ale spolupráce končit zdaleka nemusí. RAPACK nabízí just-in-time dodávky, skladování, logistiku a úplné sjednocení všech Vašich objednávek, třídění, přebalování i kontrolu jakosti. Věčným problémem u objednávek bývá čas. Pokud se dodávka zpozdí, může to nepříjemně zbrzdit i Váš byznys. Díky skvělé logistice dokáže RAPACK nabídnout až neuvěřitelnou minimalizaci dodacích lhůt ze skladů logistických center u nás i v zahraničí.

Produkty RAPACK:

  • dřevěné obaly
  • obaly na bázi papíru
  • obaly na bázi plastů
  • obaly na bázi EPS a EPP
  • ostatní obalový materiál

Logistika, rychlost, přesnost

Rychlost a především kvalita jsou dvě vlastnosti, kterými RAPACK stojí nad konkurencí. Pravidelná kontrola jakosti produktů, poradenství a servis zprostředkovaný všem klientům je samozřejmostí. Všechny činnosti prováděné našimi zaměstnanci při dodávkách produktů i služeb pro naše zákazníky staví kvalitu na první místo a je prioritou naší společnosti. Aby se vyhovělo náročným potřebám všech zákazníků, všechny procesy ve společnosti jsou zajišťovány v souladu s normou ISO 9001:2000.

V RAPACK najdete široký sortiment obalových materiálů.

V RAPACK vědí, že rychlost a flexibilita jsou důležité složky byznysu.

Kvalita ale spočívá také v rychlosti, pružnosti a logistické nadstavbě. Flexibilita a časová přizpůsobivost jsou nutným předpokladem toho stát se moderním průmyslovým podnikem, kterým společnost RAPACK zvládne vytvořit logistické řešení ušité na míru. Každý klient se může těšit na osobní přístup, předpověď dodávek, skladování, řízení zásob, nebo rychlou dopravu. Nejdůležitější je důraz na minimalizaci celkových nákladů, kterou každý zákazník jistě ocení.

RAPACK a životní prostředí

Ve společnosti RAPACK nezapomínají ani na životní prostředí, a proto se snaží navrhovat takové materiály, které jsou v maximální možné míře recyklovatelné anebo neutrálně působí na životní prostředí. Smyslem toho je co nejméně zatěžovat naše okolí a pomoci tak ke zlepšení zpracovaní odpadu a recyklovatelných látek.

Máte zkušenosti s firmou RAPACK nebo jejími produkty? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare