Leroy Cosmetics – kosmetika pro náročné

Parfémy. Májí je rádi muži i ženy. Každému muži se podlomí kolena, když ucítí parfém na krásné ženě a každý správný muž by měl vonět. Lehce si totiž zapamatujete člověka, který voní, nebo naopak vydává zápach. A to přeci nechce nikdo. Parfému, parfémových vod a „voňavek“ je spousta a každý z nás za léta zkušeností dává přednost své oblíbené vůni. Nikdy ale není na škodu objevovat a hledat. Přesně to platí pro Leroy Cosmetics, jejichž vůně a parfémy jsou s dvacetiletou historií známe po celém světě. V Leroy totiž parfémům rozumí a jsou životní vášní.

Parfémy pro každého

Pod renomovanou značkou Leroy Cosmetics najdete širokou paletu pánských, dámských i unisex vůní v baleních o objemu 15 – 100 ml. Velká nabídka vůní odpovídá toaletním a parfémovaným vodám Eau de Toilette a Eau de Parfum.

Sortiment Leroy Cosmetics:

  • Dámské parfémy
  • Pánské parfémy
  • Desinfekční prostředky
  • Repelentní přípravky
  • 3D repelenty
  • Produkty pro děti
  • Veterinární produkty

Leroy Cosmetics má kromě ověřených značek i svoji vlastní řadu parfémů.

Zkuste lehké, svěží vůně hodící se pro sportování i každodenní nošení. Decentní tóny okouzlí Vaše okolí. Nebo máte radši sladší ovocné a květinové tóny, které podtrhnou Vaši osobnost? Na své si přijdou i příznivci těžkých kořeněných typů parfémů, orientálních druhů vůní, hodící se do společnosti i pro výjimečné příležitosti.

Leroy Cosmetics se také zároveň specializuje na řady repelentních produktů značky Repelent Predator, která už si proslavila své jméno na českém trhu. Už přes dvacet let repelenty rozšiřují portfolio Leroy company a jsou účinným společníkem v boji proti hmyzu. Zkuste repelenty řady Predator 3D, repelent na oblečení Predator Outdoor, nebo repelent s přidaným mentholem Predator Cool Sensitive.

Vlastní parfém není problém

Pokud jste nenašli žádný parfém, který by Vám dobře seděl, nemusíte být smutní. Nebo byste chtěli začít podnikat s vlastní značkou parfémů? Žádný problém. Leroy Cosmetics nabízí možnost výroby parfému podle Vašeho přání dokonce i s Vaší etiketou. Chtěli byste potěšit své zaměnstantce příjemným dárkem s logem Vaší firmy. Tak to je parfém od Leroy Cosmetics na míru přesně to pravé pro Vás. Můžete vybírat z širokého sortimentu obalů pro potištění Vaším motivem, různé druhý pánských, dámských i unisex vůni.

Vytvořte si svůj jedinečný parfém i s etiketou.

Vyzkoušeli jste už parfémy od Leroy Cosmetics? Podělte se s námi o Vaše názory dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare