Visage de Paris – Nirvana pro tělo i duši

V dnešní zrychlené době je pro spoustu z nás nesmírně těžké najít si trochu volného času a dopřát svému tělu potřebnou relaxaci. Stres na nás útočí v práci i doma, nestíháme a rozhodně bychom potřebovali, aby den měl o pár hodin navíc. To se může negativně podepsat na naši vizáži. Unavené oči s kruhy, bledá a mastná pleť, to jsou je příklady toho, jaké dopady může mít nedostatek odpočinku a péče o tělo. Hledáte proto místo, kde bude někdo pečovat zase jenom o Vás? V centru rušného velkoměsta naleznete nespočet salonů krásy, ale pouze ve Visage de Paris naleznete nirvanu pro tělo i duši!

Přeneste se do Paříže

Vyzkoušejte kosmetické ošetření přípravky Ingriid Millet, masáže, manikúru, pedikúru, kadeřnické služby, depilace a mnoho dalších služeb. Svěřte se do rukou odborníků a nechte se jednou hýčkat. Budete odcházet jako znovuzrozená. Nechte se mávnutím kouzelného proutku přenést do Francie. Postavte se vedle ikon jako Madam Pompidou, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, které byly pravidelnými zákaznicemi zakladatelky kosmetické značky Ingriid Millet. Díky ní se do kosmetického průmyslu dostal kvalitní kaviár z belugy. Kaviárová buňky, velice obdobná té pleťové, dodává unavené pleti vše potřebné – dokonale je zregeneruje, pleť se vypne, vrásky se ztratí a pokožka je mladá a svěží.

Ve Visage de Paris si můžete dopřát zasloužený odpočinek.

Vedle klasických kosmetických procedur můžete ve Visage de Paris využít i odborné znalosti vyškoleného personálu v oblasti vizážistiky a poradenství. To Vám umožní vylepšit svůj vzhled a péči o pleť. Odbornice provedou barevnou typologii, která se zakládá na harmonii barev jednotlivých ročních období. Výsledek Vám pomůže zajistit soulad mezi Vaší osobností s barvou vlasů, šatů a make-upu. Při příjemném posezení s Vámi vizážistka probere doporučené líčení, kosmetiku ale i účes na základě rozboru tvaru obličeje, postavy, účesu, ale i Vaší povahy a povolání, vše tak abyste se cítila prostě skvěle.

Krása střídá nádheru

Potřebujete si odpočinou při klidné masáži? Načerpejte sílu a novou energii. Navštivte salon Visage de Paris a hýčkejte své tělo. Na výběr máte:

  • Klasickou masáž
  • Lymfatickou ruční masáž
  • Havajskou masáž
  • Masáž lávovými kameny
  • Sportovně-rekondiční masáž
  • Baňkovou masáž

Příjemné prostředí a uklidňující procedury.

Neváhejte a ještě dnes se objednejte do salónu v centru Prahy, odkud budete odcházet jako znovuzrozená.

Máte osobní zkušenost se salónem Visage de Paris? Neváhejte a podělte se s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare