fbpx

Honor – for the brave

Elegantní design, přijatelná cena a obliba u mladých lidí. To je elektronika značky Honor. Tato větev společnosti Huawei se od svého vzniku v roce 2013 těší velké oblibě a její prodeje stále rostou. Vlajkovou lodí jsou samozřejmě chytré telefony, ale v sortimentu můžete najít také sportovní hodinky, které měří výkon, tep nebo kalorie. Na značku Honor jsme se blíže podívali v naší recenzi, tak se můžete pustit do čtení. 

Elegantní styl

Značka Honor cílí na nejrozšířenější skupinu zákazníků, mladé lidi. Ti si rádi potrpí na styl a důraz na značku. Dnešní digitální generace má spoustu nároků na to, jak by měl vypadat ideální smartphone a co vše by měl umět. Proto se v Honor zaměřili především na výdrž na jedno nabití. V současnosti není problém cokoliv a kdekoliv stáhnout z internetu přímo do mobilu. Váš smartphone to ale může dost zpomalovat. Ne však nové typy od Honor, které jsou na stahování připraveni velkou pamětí a silným procesorem, který zabrání sekání aplikací a pomalého rozjezdu při stahování.

Telefony Honor jsou elegantní a designové.

Podtitul značky zní „For the brave“ – „Pro odvážné“, což přesně vystihuje krok značky Huawei vytvořit další vlastní brand. Sám Huawei není u nás na tuzemském trhu brán jako tradiční značka jako například Samsung nebo Apple, kterým lidé stále dávají přednost. To se s produkty Honor může změnit.

Rychlost a design jsou hlavní kritéria, kde Honor uspěl a také umí oslovit široké masy skvělým moderním PR. Zatím to vypadá, že Huawei udělal chytrý tah s novým brandem, když se to se samotnou značkou Huawei tak úplně nepodařilo.

V sortimentu Honor najdete i chytré hodinky pro sportovní výkony.

Dalším lákadlem je cena, která se oproti konkurenci drží přívětivě nízko. Poměr cena/výkon hraje zásadní roli při rozhodování, za kolik a co si koupíme. V tom Honor může mít před ostatními značkami náskok. Ačkoliv se může zdát, že levnější značky z Číny nebudou tak kvalitní jako ověřené tradiční firmy, opak je pravdou. To podtrhuje i fakt, že tato značka patří mezi pět nejprodávanějších značek chytré elektroniky v České republice.

Máte zkušenosti se značkou Honor? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

1 komentář
  1. Zprvu jsem tomu nevěřil, ale po zkušenostech s jejich mobile můžu s klidem říct, že sem byl spokojen.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare