fbpx

Recenze aplikace kyseliny hyaluronové – Platan Clinique

Ve světě kosmetiky a estetické medicíny je boj proti vráskám nikdy nekončící příběh. Vymyšleno a profanováno bylo už stovky nejrůznějších postupů a procedur. V poslední době se do popředí dostala skoro až zázračná kyselina hyaluronová. Aktuálně tvoří hlavní složku mnohých přípravků bojujících s časem a stárnutím. Přidává se do denních i nočních krémů, pleťových masek a všemožných dalších kosmetických přípravků. Já jsem se pro vás rozhodla vyzkoušet invazivní metodu aplikace kyseliny hyaluronové pomocí nanojehliček v pražské klinice estetické medicíny Platan Clinique.

Kyselina hyaluronová? Co to je?

Kyselina hyaluronová je polysacharid, který je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Dříve se používala pouze k léčení hlavně popálenin a podobných ran. Pak vtrhla do sféry oční, kde ji používali do kapek a pro roztoky pro kontaktní čočky. A až potom si našla cestu do světa kosmetiky. A tak je dnes o ní slyšet všude. V kuloárech i na veřejnosti, v médiích i v salonech a estetických centrech. A hlavně mezi lidmi. Všude je oslavována, chválena a doslova vynášena do nebes, coby novodobá kosmetická hvězda pro pokožku.

Aplikace kyseliny hyaluronové

I v Platan Clinique je nejlepším tahákem proti stárnutí, přičemž tvoří hlavní složku mnohých přípravků bojujících s časem a věkem pokožky. K mání jsou denní krémy, noční krémy, pleťová mléka, pleťové masky a další a další kosmetické vymoženosti, včetně pleťových sér.

Na co všechno se používá?

 •   Hojí a hydratuje pokožku.
 •   Brzdí stárnutí pleti a zvyšuje její elasticitu.
 •   Vyhlazuje vrásky, celulitidu a strie.
 •   Regeneruje pleť a chrání ji před volnými radikály.
 •   Řeší drobné nesrovnalosti pleti.

Jak to se mnou probíhalo

V estetické péči je kyselina hyaluronová jedničkou. Proto jsem se rozhodla pomocí její aplikace nanojehličkami přímo do vrásek bojovat se stárnutím pleti. Po telefonickém potvrzení termínu se zástupci Platan Clinique a příchodem na kliniku na mě už čekala velice příjemná paní doktorka, která mi před zákrokem vše detailně vysvětlila a popsala. 

Platan Clinique

Samotná procedura nebyla vůbec nepříjemná. Po pár minutách obav z bolesti jsem se dokonale uvolnila a nechala ošetřující lékařku v klidu pracovat. Nakonec musím říct, že bylo krátké sezení velice příjemným zážitkem, po kterém jsem se cítila velmi dobře a byla jsem plná velkého očekávání. Výsledný efekt byl znatelný již po deseti dnech, a proto můžu nejen proceduru, ale i mnou vybranou pražskou kliniku Platan Clinique vřele doporučit.

A co Vy? Zajímá Vás aplikace kyseliny hyaluronové, nebo jste ji už podstoupili? Tak neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti dole v komentářích.

Foto zdroj: web PlatanClinique.cz

38 Komentářů
 1. Nevíte někdo, jestli můžu po proceduře normálně fungovat. Když bych šla dopolko, jestli pak můžu v klidu do práce? :)) Díky moc

 2. Odpovědět
  Zuzana Káčerová 9. 3. 2021 at 15:40

  Nevíte někdo jak často se musí zákrok opakovat?

 3. Odpovědět
  Simča Plašilová 9. 3. 2021 at 10:29

  Od objevu kyseliny h. už nechci nic jinýho 😀 😀 😀

 4. Odpovědět
  Lucie Jakešová 8. 3. 2021 at 16:42

  Jak dlouho ošetření vydrží? Máte někdo zkušenost přímo s tímto? Děky!

 5. Kyselina hyaluronová je opravdová pecka! 🙂

 6. Odpovědět
  Ellen Fisherová 2. 3. 2021 at 10:46

  Nechala sem si kyselinou odstranit vrásky kolem pusy a funguje to výborně. Ne hned po prvním návštěvě, ale po třech pravidelných sezeních už jsou účinky vidět i na dálku.

 7. Přesně tak. Nějaká krása ještě musí bolet, když už je to všechna laserové, tak aspoň tohle zůstalo 😀

 8. Přítel říkal, že jsem po kyselince jako vyměněná <3

 9. Odpovědět
  Zdena Valášková 23. 2. 2021 at 12:10

  Není to úplně nejpříjemnější, ale účinky to má!

 10. Nebolí to, doporučuju!

 11. Hyaluronka je kouzlo.

 12. Nemá cenu přemýšlet nad ničím jiným. Kyselina hyaluronová je už nějakou dobu na špici v oblasti funkčních kosmetických látek. Top vím z vlastní zkušenosti.

 13. Hyaluronka je skvělá. Řekla bych že dokonce jedna z mála věcí, která v kosmetice opravdu funguje tak jak má. Sem zvědavá, jak dopadne procedura na Platanu, na kterou se chystám.

 14. Kyselina Hy. je dobrá i v krémech a tělových sérech. Po mé minulé návštěvě Platanu mi paní doktorka doporučila tělové sérum s kyselinkou a je to opravdu paráda. Doporučuju!

 15. Odpovědět
  Kristýna Zámečnická 15. 2. 2021 at 10:43

  Tak o kyselince snad už nikdo nepochybuje. Byla jsem už xkrát na aplikaci v brněnském Platanu a pokaždé nádhera.

 16. Byla jsem na aplikaci v Praze. Doporučuju 😉

 17. Odpovědět
  Martina Konečná 11. 2. 2021 at 12:05

  Vyhladí a nebolí to. Člověk něco cítí, ale dá se to vydržet. Nejhorší kolem očí, kde mám potřebu uhýbat. Snad si zvyknu.

 18. Geniální věc tahle kyselina 😀

 19. Odpovědět
  Anča Filopovska 9. 2. 2021 at 16:47

  V Olomouci paní doktorka umí opravdu šetrné ošetření. DOPORUČUJU!

 20. Odpovědět
  Františka Hájková 9. 2. 2021 at 16:44

  Opravdu funguje. Manžel minule říkal že bypadam na 30 🙂

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare