fbpx

PSgamer – hráčské nebe

Jednou mi někdo řekl: „Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože si přestáváme hrát.“ S tím určitě spousta z Vás bude souhlasit. A ať si říká kdo chce, co chce, hrát si můžete v každém věku. A jelikož žijeme v technické době plné neuvěřitelných možností, domácí zábava představuje skoro až neomezené možnosti. Každý z nás vyzkoušel nějakou tu hru na počítači nebo konzolích všeho druhu. A ať už je Vám dvanáct nebo třicet hry Vás mohou bavit stejně v každém věku bez ohledu na pohlaví. Přesně pro takové fanoušky her a zvláště pak pro fanoušky PlayStation konzole vznikl web PSgamer.cz, kde každý den najdete novinky, recenze, obrázky z připravovaných her nebo videa.

Nepřestáváme si hrát

První konzole PlayStation od Sony vyšla už před těžko uvěřitelnými šestadvaceti lety a způsobila revoluci v hraní konzolových her. Od té doby ušla technika i konzole dlouhou cestu a v součastnosti se můžeme těšit na nejnovější přírůstek do PlayStation rodiny, PlayStation 5. Nejenže je Sony konzole nejprodávanější na světě, ale každý rok hry, které na ně vychází, posouvají hranice představivost i technického zpracovaní o pořádný krok dál. A pokud jste také vášniví hráči, web PSgamer.cz je přesně to místo, kde najdete vše, co potřebujete.

Na PSgamer najdete novinky, recenze i videa.

Na webu najdete zajímavé články o vydaných hrách, připravovaných novinkách i hodnotící recenze. PSgamer.cz se zaměřuje pouze na PlayStation a hry, které vyšly, nebo vyjdou na tuto konzoli. Projekt vznikl za velkého úsilí herních fanoušků, kteří chtěli jednotný web, kde by se každý hráč dozvěděl o hrách a herních novinkách všechny dostupné informace. Redakce má přes dvacet let zkušeností v herním odvětví a sami redaktoři jsou aktivní hráči, kteří ví, o čem mluví. Kompletní obsah webu je tvořen nezávisle a není sponzorován, tudíž jde pouze o tvrdou práci a lásku k hraní jako takovému.

Sekce na PSgamer.cz:

  • Novinky
  • Videa
  • Spekulace
  • Články
  • Speciály
  • Hry
  • Trofeje

Akce, novinky, recenze

Herní web ale není jen o hrách a o tom, která je špatná nebo dobrá. To nakonec stejně posoudí každý hráč sám. Ale jde i o nejaktuálnější novinky z herního světa, o vývoji nových her, o práci herních studií, nebo technologickém pokroku. Zajímalo Vás někdy, co dělá takový herní vývojář, co musí umět, jak pracuje a co ho na tom baví? A věděli jste, že každé studio má své scénáristy, kteří se nejednou zapotí při vymýšlení příběhů, které se vyrovnají, dokonce v posledních letech, předčí hollywoodské filmy? To všechno se totiž na webu PSgamer.cz dozvíte a dozvíte se mnohem víc.

Vydejte se s PSgamer do světa her a konzolí.

Pokud Vás hry baví PSgamer.cz je místo, kde se každý den můžete dozvědět aktuální novinky, přečíst zajímavé články, nebo se jen tak pobavit nad videi z herního světa. A pokud Vás hry nebo konzole nebaví, měly by. Protože kdo si hraje, nezlobí.

Už jste se podívali na web PSgamer.cz? Tak neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti a dojmy dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare