fbpx

Dan Dur – kosmetika s vizí

Najít kosmetiku bez přidané chemie či barviv v současné době není stále nic lehkého. Bohužel s chemii, aditivy a barvivy je výroba rychlejší, levnější a prodejní cena stejná nebo nižší než kvalitnější přírodní kosmetiky. Proto nikdo moc neřeší, že místo, abychom si tělo čistili a ošetřovali, zbytečně do něj silou cpeme ještě více umělých látek. Naštěstí se objevili i značky, které se s tím rozhodli bojovat, stojí si za jasnou vizí a tvoří produkty čistě přírodního rázu. Je to i tím, že čím dál častěji kladou lidé důraz na ochranu životního prostředí a používáním ryze přírodní kosmetiky tak zabraňují dalšímu znečišťování. Ale zpět ke kosmetice. Přírodní kosmetika využívá sílu látek, které v přírodě běžně najdete. Sílu másel, nebo olejů poznáte po pár použitích. Toho jsou si vědomi i ve společnosti Dan Dur, kde přišli s vlastní přírodní kosmetickou řadou. A přesně na tu jsme se podívali v naší recenzi.

Přírodní kosmetika Dan Dur

Značka Dan Dur je dynamická a celkem nová. Svoji filozofii založila hlavně na zdůraznění používání přírodních látek při výrobě, což v dnešní době oslovuje čím dál více lidí. Mezi oblíbené produkty patří hlavně stoprocentní přírodní oleje nejen pro kosmetické, ale i vnitřní využití. Oleje Dan Dur jsou bohatým zdrojem živin, minerálů a převážně nenasycených kyselin, které lidé již mnoho let používají pro zachování krásy, mládí a zdraví. Oleje Dan Dur neobsahují žádná chemická aditiva, barviva a další příměsi.

Kosmetika Dan Dur je čistá a přírodní kosmetika.

Produkty Dan Dur:

  • Kosmetické oleje
  • Olejové směsi
  • Kosmetické mýdlo

Kromě olejů máte na výběr také z olejových směsí a kosmetických mýdel. Pokud sáhnete po olejových směsích, zaujmout Vás mohou oleje proti vypadávání vlasu, celulitidě, nebo vráskám. V nabídce jsou i směsi na podporu růstu vlasů a jejich regeneraci. Směs olejů často obsahuje oleje z ovocných plodů a exotických rostlin. Ve směsi proti celulitidě tak například najdete směs Jojoba, broskvového, mandlového a hroznového oleje. Co se týče másel, jejich pravidelné používání prospěje Vaší pokožce už po několika použitích. Jejich hydratační účinky jsou maximálně podpořeny svým přírodním složením s aktivními látkami. K výběru je mýdlo s arganovým olejem, levandulové mýdlo, nebo konopné mýdlo, které má pozitivní účinky na suchou a citlivou pokožku, včetně kůže náchylné na akné.

Kosmetika Dan Dur Vás překvapí svým přírodním složením.

Žádné produkty Dan Dur kosmetiky nejsou a nikdy nebudou testovány na zvířatech. Bezpečnost svého sortimentu prokazuje značka jinými cestami, které jsou v souladu s přírodou. Značka také nabízí úplné vrácení peněz, pokud budete s určitým výrobkem nespokojeni. To jen značí, že si značka za svými výrobky stoprocentně stojí. Pokud se bojíte, že si nakoupíte drahou kosmetiku, kterou nestihnete ani spotřebovat, nemusíte se bát. Produkty Dan Dur mají expirační dobu od jednoho roku až do dvou let. Olej by měl být skladován uzavřený v tmavých prostorech, z čehož ideální je ho uchovávat v lednici.

A co Vy? Máte už zkušenosti s oleji, nebo mýdly Dan Dur? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

1 komentář
  1. Skvělá značka kosmetiky. Sice není tolik známá, ale kvalitou převyšuje ty komerční.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare