fbpx

Prodietix – keto dieta

Zhubnout a udržet se ve formě. To by chtěla většina z nás, ale dobře víme, že je to dřina. Pokud ale budete dodržovat pár jednoduchých pravidel, vyjde to. Pravidla jsou sice jednoduchá, ale vyzkouší Vaše odhodlání a vytrvalost. Musíte totiž vzdát oblíbené čokolády a dalších pochutin, které si tak rádi dopřáváte. Musíte se donutit ráno vstát a být aktivní, pravidelně se hýbat a cvičit. To už nezní tak jednoduše. Nejtěžší ale je dodržovat zdraví životní styl a hlavně zdravě jíst. S tím Vám ale může pomoci dieta a to přesněji specializovaná keto dieta. V naší recenzi jsme se na ní podívali blíže, tak se pusťte do čtení.

Prodietix

Ketonová nebo jinak proteinová dieta, která již v krátkém čase přinese vytoužené výsledky v hubnutí. K tomu, aby dieta byla úspěšná je potřeba dosáhnout ketózy. To je přirozený stav, kdy se tělu dostává dostatek proteinů neboli bílkovin za současného snížení sacharidů a tuků. Při ketóze se štěpí vlastní tukové tkáně a tělo využívá uložený zdroj energie. V důsledku toho dochází k úbytku podkožního tuku, ale i tuku viscerálního, který obklopuje důležité vnitřní orgány. Proteinová dieta je také skvělý detoxikační prostředek, tělo dokáže díky ketóze spalovat usazené toxické látky. Do správného stavu ketózy se naše tělo dostává cca po 3 dnech správné diety.

Připravovat jídla bohatá na bílkoviny a s omezeným množstvím sacharidů a tuků je finančně ale i časově náročné. Neustálé vymýšlení nových jídel, tak aby měla správný poměr živin a výbornou chuť je dlouhodobě neudržitelné a velmi často nakonec skončíme s mdlým vařeným kuřecím masem a tvarohem bez chuti.

Zkuste Prodietix proteinovou dietu – širokou škálu speciálních proteinových jídel. Můžete si vybrat z několika desítek slaných, ale i sladkých potravin. Je libo polévku, omeletu, těstoviny, pečivo, krekry, palačinky, koláč nebo smoothie? Vše je nejen zdravé a plné těch správných živin, ale zároveň veškeré jídlo chutná naprosto skvěle. Prodietix proteinové potraviny se připravují velice jednoduše. Zdravé a chutné jídlo budete mít na svém jídelním stole během chvilky.

Průběh proteinové diety

Na začátku si vyberete z nabídky dietních programů ten pravý zrovna pro Vás. Každému zákazníkovi je doporučen ten nejvhodnější na základě věku, pohlaví, aktuální hmotnosti a cílové váhy. Každý dietní program probíhá ve třech fázích. V první fázi nahradíte běžný jídelníček speciálními proteinovými potravinami doplněnými povolenou zeleniny. Dojde k navození ketózy a k největšímu úbytku kilogramů. Druhá a třetí fáze jsou fázemi stabilizačními. Rozhodně tyto fáze nepřeskakujte, jelikož zabrání nechtěnému jo-jo efektu. Pomocí postupného zahrnování sacharidů a tuků do stravy se pomalu navrátíte k běžnému jídelníčku díky přechodu z proteinových jídel na ta normální.

Prodietix proteinová dieta je efektivní a zdravý způsob hubnutí bez jo-jo efektu. Musíte dodržovat pouze tři základní podmínky: dostatečný pitný režim (neochucená voda), přidání zeleniny (okolo 500 g denně) a pravidelnost v jídle (odstup 3-4 hodiny). Po dobu diety je nutné se vyvarovat potravinám bohatých na sacharidy a tuky – vynechte sladkosti, cukrovinky, chipsy, pečivo, uzeniny, lahůdky, lihoviny, slazené limonády. Celý proces hubnutí podpoříte i správně zvoleným pohybem. Nemusíte mít strach, nebudete se muset potit v posilovně sedm dnů v týdnu, ale pokud se půjdete 3x týdně projít, projet na kolen nebo zaplavat, uděláte jenom dobře.

Nakupujte online

Na přehledném e-shopu naleznete kromě kompletních dietních programů, kde si navolíte jen oblíbené příchutě i samostatné potraviny. Můžete si tak vyzkoušet, zda Vám proteinová dieta Prodietix vyhovuje a chutná. Připojte se k velkému počtu zákazníků, kteří už díky ketodietě dosáhli vytouženého cíle a zhubněte jednou provždy!

Máte osobní zkušenost s produkty Prodietix? Neváhejte s podělte se s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare