fbpx

SodaStream – perlivá voda teď a tady

Většina z nás byla zvyklá kupovat vodu v baleních po šesti PET lahvích. Ať už ochucenou, nebo perlivou, stále jich v obchodě najdete nepřeberné množství. Víte, že tím nejen zbytečně utrácíte své peníze, ale zároveň ničíte životní prostředí. Balená voda je asi ten nejzbytečnější produkt, který v obchodech můžete najít. Pokud nehrozí apokalypsa, nebo extrémní sucho, není vůbec žádný problém pít vodu v její nejčistší formě přímo z kohoutku. A pokud si chcete obyčejnou vodu upgradovat na vyšší level, SodaStream je pro Vás přesně to pravé.

Bublinky kam se podíváš

Revoluční přístroj SodaStream je skvělým řešením pro všechny, kdo mají rádi sycenou vodu. Dodržujte pitný režim se SodouStream a dopřejte celé rodině požitek se syceným nápojem. Už žádné tahání těžkých balíků balené vody. Nejen že ušetříte, ale zároveň se stanete šetrným ochráncem životního prostředí. Omezíte tak plasty, které postupně zamořují naší planetu a rozkládají se stovky let. Věděli jste, že se navíc plasty musí zpracovávat mimo ostatní odpad? Se SodouStream už nemusíte řešit, kam se všemi prázdnými PET lahvemi.

SodaStream skvěle poslouží jako alternativa balených vod.

 Se SodouStream máte skvělý sycený nápoj do třiceti sekund bez zbytečných lahví a plechovek. Dopřejte své návštěvě něco jiného, než jen vodu z kohoutku. Elegantní a módní přístroj SodaStream se navíc hodí do interiéru Vaší kuchyně, kde svoji velikostí nebude vůbec překážet. Výroba nápoje SodaStream v domácím výrobníku zanechává až 100x menší dopad na životní prostředí. Pouhým stisknutím tlačítka si sami určíte, jak perlivý nápoj budete mít. Tedy přesně tak, jak jej máte nejraději. Žádné baterie a žádná spotřeba energie.

Příprava nápoje probíhá ve třech krocích:

  • Naplnění láhve studenou vodou z kohoutku
  • Nasycení vody CO2 pouhým stisknutím tlačítka
  • Eventuální přidání sirupu

SodaStream je životní styl

Každý musí dodržovat pitný režim. Člověk by měl za den vypít několik litrů vody přímo úměrných svojí váze. Pokud Vás už ale voda z kohoutku nudí, SodaStream je přesně tím zábavným elementem, který obyčejné pití změní na lahodný nápoj. Navíc svůj pitný režim si můžete i ochutit. SodaStream nabízí několik druhů přírodních ovocných šťáv, které Vás osvěží a zároveň ukojí touhu po něčem sladkém k pití.

Dopřejte si poctivé bublinky se SodouStream.

Nemusíte se ale bát, že byste do svého těla cpali zbytečné cukry. Všechny šťávy obsahují přírodní složení a cukry, které se Vaše tělo snadno přemění na energii.

Máte zkušenosti se SodouStream? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare