fbpx

ViroBlok.cz – dokonalá ochrana

Tvoje rouška chrání mě, moje rouška chrání tebe. Tohle heslo bylo na jaře symbolem solidarity a odhodlání zvládnout pandemii způsobenou Covidem-19. Teď když je na podzim situace o poznání horší je důležitější o to víc chránit sebe a své okolí proti virům i bakteriím. To zvládneme správnou prevencí, dodržováním základních hygienických opatření, bezpečným odstupem a používáním ochranných pomůcek a prostředků. Mezi ty patří roušky, respirátory, ochranné brýle či rukavice a desinfekce. Kdy jindy než v takového chvíli musíme dbát na naše zdraví a zdraví našich nejbližších. Bohužel ochranné prostředky někdy nejsou stoprocentní a hlavně nejsou nesmrtelné. Pokud vlastníte firmu, je jasné, že nákup respirátorů a dalších ochranných pomůcek pro všechny Vaše zaměstnance se může dost prodražit a ovlivnit tak Váš byznys. Tuhle situaci může vyřešit revoluční rouška od ViroBlok.

Bezpečnost a ochrana

Jak chránit sebe a své okolí? Nejjednodušší je používat ochranné pomůcky, které eliminují šíření virů na minimum. V současné době je povinnost nosit ve vnitřních prostorách roušku či respirátory. Toto nařízení se už pomalu ale jistě dostává i do venkovních prostor, proto bychom se měli ujistit, že naše roušky, které si pořídíme, mají ty správné vlastnosti, aby nás a naše okolí ochránili. Musí dobře sedět na tváři a musí být z adekvátního materiálu, který je neprodyšný, ale zároveň nás neudusí za pět minut.

Viroblok rouška je ošetřená technologií HeiQ.

Smysluplnou ochranou proti Covidu-19 se zabývají i na ViroBlok.cz, kde ve spolupráci se švýcarskými experty distribuují revoluční bavlněnou roušku s nejnovější technologií HeiQ. Roušky, které jsou naplněny technologii HeiQ, jsou efektivní ochrana proti virům a bakteriím. Bavlna má skvělé vlastnosti, díky kterým se rouška pohodlně nosí, je udržitelná a zvládnete ji až třicetkrát vyprat a znovu použít. Tato rouška je ošetřena revoluční švýcarskou antimikrobiální technologií HeiQ ViroBlock, která zlikviduje viry a bakterie ihned po dotyku.

Vlastnosti bavlněné roušky s technologií HeiQ:

 • Efektivní ochrana proti Covid-19.
 • Velmi pohodlné nošení pro každodenní použití.
 • Likviduje bakterie a viry.
 • Textil může poskytnout hostitelský povrch pro mikroorganismy, a proto potřebuje antimikrobiální technologii, aby zůstal čistší a použitelnější po delší dobu.
 • Není nutná vyvářka.
 • Lze prát až 30krát při 40 ° C.
 • Skvělá udržitelnost bavlněného materiálu.
 • Šetrné k životnímu prostředí – přibl. 60x méně odpadu než u jednorázových masek.
 • Za cenu jednoho respirátoru FFP2 pořídíte až x (doplnit kolik podle propočtů) bavlněných roušek, které lze použít až 30krát.
 • Tato rouška je ošetřena antimikrobiální technologií HeiQ ViroBlock.
 • Ošetřené obličejové masky a roušky technologií HeiQ vykazují významně lepší snížení virové infekčnosti ve srovnání s neošetřenými kontrolními maskami.
 • Roušky s technologií HeiQ ViroBlock s antivirovým a antimikrobiálním povrchem jsou schváleny americkým úřadem FDA.

Chraňte své nejbližší revoluční rouškou Viroblok s technologií HeiQ.

Rouška ViroBlok

Rouškou nechráníte sebe, ale hlavně své okolí. Pokud budete nemocní, a nemusíte mít zrovna Covid-19, rouška ViroBlok s technologií HeiQ zahubí bakterie hned po výdechu. Nicméně technologie HeiQ je jedna z prvních textilních technologií na světě, u nichž nezávislá instituce prokázala účinnost vůči SARS-CoV-2, který způsobuje COVID-19. Technologie v rouškách HeiQ ViroBlock je navržena tak, aby bránila růstu a perzistenci bakterií a obalených virů na textilních površích. Jedná se o jedinečnou kombinaci technologie stříbra pro antivirový a antibakteriální účinek. Pro objednání jednotlivých kusů roušek ViroBlok využijte prosím našeho distributora pro ČR a Slovensko Medik Haus.

A co Vy, jakými ochrannými prostředky chráníte sebe a své okolí? Neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti a názory dole v komentářích.

19 Komentářů
 1. Viroblok se vyplatí po všech stránkách. Nejvýhodnější alternativa pro firmu, která má více zaměstnanců a potřebuje udržet stálý provoz i v době s covidem.

 2. No tak roušek se nezbavíme minimálně do poloviny dalšího roku, proč si teda nepořídít kvalitní roušku, která nestojí miliony a opravdu funguje.

 3. Skvělá cena za roušku. Když si vezmu, jak se na tom snažili na jaře vydělat.

 4. Supr rouška. Hezky šitá a nevadí mi celej den.

 5. Přes roušku je dobře rozumně, dá se v ní dýchat a nevlhne. Fakt se v ní dá vydržet celej den.

 6. Rouška, kterou sem si hned oblíbil. Jsem do práce pravidelně oholený, takže mě respirátor pěkně drážil kůži a zatrhával krátké vousy. Viroblok dobře sedí a je jemný.

 7. Vydrží celou směnu, nemusím furt otravně měnit jak blbec.

 8. Tuhle roušku máme od minulého týdne v práci a nemůžu si ji vynachválit.

  • Já taky. Celej den v práci ji musím mít a ještě se v ní hejbat a makat rukama, takže sem rád, že se v ní dá normálně dejchat.

 9. Nejlepší je, že roušku můžu vyprat a neztratí svoje účinky. Když si vezmu kolik sme za den ve firmě vyhodili použitých respirátorů, tak se mi točí hlava. Ušetřené peníze se budou hodit.

 10. Roušky od Viroblok můžu doporučit. U nás ve firmě je máme všichni.

 11. Oproti respirátoru to má opravdu jednu výhodu a to, že neklouže z obličeje, neškrábe a drží. Při své práci potřebuju obě ruce a ne si furt posouvat respirátor na ksichtě

 12. Odpovědět
  Irena Holoušková 11. 11. 2020 at 7:12

  Jelikož musím mít v práci nasazenou roušku celej den, je to dost otravný. Tahle rouška mi tolik nedráždí obličej, což je fajn a nemusím ji měnit tak často. Hezky sedí.

 13. „Viroblok roušky mají skvělý antibakteriální účinek a jsou ochranou.“ Málokdy je něco skutečně tak, jak se nabízí, zvlášť v téhle době. Jsem rád, že Viroblok je výjimkou.

 14. Je fajn, že se dá rouška vyprat a nemusím ji vyvářet po každým použití. To je dost otravný.

 15. Už je máme v kanclu a je to taková pohodička….žádný otlačeniny

 16. Koupila jsem Viroblok rousku na medik hausu a jsem spokojena. Zatim 3x vyprano a drží.

 17. Konečně nějaké pohodlné roušky, které nekoušou.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare