fbpx

Proslim – pro lehčí život

Jak zhubnout. To je otázka, na kterou Vám tisíc odborníků poradí tisíc jiných rad. Nakonec je na Vás jakou cestou se vydáte. Pravidla jsou ale pro všechny cesty stejná. Pokud chcete zhubnout musíte správně, pravidelně a hlavně zdravě jíst. Mít dostatek pohybu, ale i odpočinku. A hlavně to nevzdávat, když to zezačátku půjde pomaleji. Mít vůli a věřit si. S tím Vám nikdo nepomůže. S čím Vám naopak může být pomoci je zdravé stravování a péče o Vaše svaly v podobě dostatečného přijmu bílkovin a zdravých tuků. Hlavní je dobře nastartovat metabolismus a spalování. To znamená, že byste měli pravidelně jíst a nevynechat žádné důležité složky. Ale kdy stíhat každodenně vařit, když se z práce vracíte až k večeru? Stačí zkusit produkty Proslim a máte po problému.

Pohyb je půl zdraví

Cvičení by měla být zábava, kterou rádi děláte ve volném čase. Pro mnoho lidí je to ale spíše trápení. Cvičíte každý den do úmoru, držíte dietu, ale stále se nedostavuje ideální váha? Tak asi děláte něco špatně. Velký výdej při cvičení musí kompenzovat velký příjem s dostatečným příjmem živin. Fajn nejsou ani umělé rychlé cukry, kterými se snažíte doplnit energii.

Proslim není jen na redukci váhy, ale i pro aktivní sportovce na podporu jejich výkonu.

Základní chyby při hubnutí:

 • Přemíra cvičení bez dostatečného příjmu živin
 • Diety, které jsou postavené na příjmu pouze jedné či několika málo potravin (např. jablečná dieta)
 • Nedostatečně či zcela nevhodně vyvážená dieta (např. s nízkým podílem tuku, živin a podobně)
 • Diety postavené na nevhodných základech (např. dieta postavená na octu, který může podráždit či poškodit vaše vnitřní orgány)
 • Dýchání výparů z jídla a předstírání jídla s prázdným talířem

Nenechte se odradit nepříjemným jojo efektem. Vsaďte na pořádnou dávkou živin a vitamínů v podobě ketonové diety s produkty Proslim.

Když dieta, tak Proslim

Abyste rychle a efektivně zhubli, je potřeba dodržovat pár důležitých pravidel. Bez nich se můžete snažit, jak chcete, ale bohužel bez efektu.

Základy hubnutí:

 • Pravidelná pohybová aktivita
 • Změna jídelníčku
 • Větší výdej energie, než je příjem energie z potravy
 • Nehladovět
 • Zajistit správný přísun bílkovin a živin

Nastartujte svůj metabolismus se správnou ketonou dietou. Její princip je velmi jednoduchý a má mnoho pozitivních účinků na lidské zdraví. Ketonová dieta je bohatá na bílkoviny a zdravé tuky. Jedním z hlavních důvodů úspěchu ketonové diety je snížení obsahu sacharidů v jídlech. Ty jsou největším spouštěčem přibírání váhy. Spalujte při cvičení tukové zásoby a ne rychlé cukry.

Proslim nabízí několik druhů skvělých příchutí.

Proslim

S výrobky Proslim se můžete do diety pustit okamžitě. Je libo k snídani vaječnou omeletu nebo palačinky? Nebo máte chuť na dobrou polévku k večeři? Proslim proteinové produkty jsou perfektním parťákem při Vaší snaze dosáhnout chtěné váhy. Doplňte bílkoviny po cvičení a přestaňte se bát jojo efektu. S produkty Proslim je zábava jíst. Veškerý sortiment najdete v přehledném e-shopu.

Máte osobní zkušenost s produkty Proslim. Neváhejte a podělte se s námi dole v komentářích.

1 komentář
 1. Odpovědět
  Anežka Wernerová 2. 3. 2021 at 10:43

  Pudink nebo kaše ok, ale normální oběd bych za to nevyměnil. Když chce někdo zhubnout, musí začít s jídlem no, to je pravda.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare