fbpx

FlashSport – sportovní zpravodajství

Patříte k těm sportovním fanouškům, kteří potřebují neustálý přístup k aktuálním informacím a výsledkům? Sledujete bedlivě dění okolo svého oblíbeného týmu, favorizovaného atleta nebo nenáviděného trenéra? V tom případě právě pro Vás vznikla nová česká aplikace sportovního zpravodajství FlashSport, na kterou jsme se dnes zaměřili v naší recenzi.

Nová česká aplikace sportovního zpravodajství FlashSport

FlashSport není LiveSport

Ve světě sportovních fanoušků a sázkařů není firma LiveSport ničím neznámým. Její aplikace je, jak už bylo zmíněno, světovou jedničkou ve svém oboru. Základním funkčním atributem aplikace je naprostá aktuálnost. Skóre zápasů se totiž mění tak zvaně v živé přenosu. To znamená, že když jeden tým skóruje, aplikace ihned informuje o změně stavu, potvrdí střelce, přihrávajícího a další důležité detaily. Hlavně díky této bezprostřednosti se aplikace těší celosvětové oblibě. Je to ale všechno, co o sportu chcete znát?  V LiveSportu vědí, že nikoliv. Každý zápas, každý hráč, každý trenér má totiž svůj jedinečný příběh. Kvůli těmto příběhům sport sledujeme. Dokáží nás zaujmout, motivovat, inspirovat a jsou tím hlavním důvodem, proč se sportem, a to jakýmkoliv, chceme zabývat. To byl i hlavní důvod, proč se vedení společnosti LiveSport rozhodlo rozšířit své, už tak velmi atraktivní, portfolio o nový produkt, aplikaci FlashSport. Ta totiž k výsledkům přidá i ten veledůležitý příběh.

V čem je to kouzlo

Aplikací se zaměřením na sportovní zpravodajství je na trhu celá řada. Z českých jsou to především prohlížeče webových článků, jako populární iSport, Sport.cz, ze zahraničních pak určitě stojí za zmínku britské Sportlito. Jak se od nich ale odlišit a být uživatelsky ještě přívětivější? Vývojářský tandem českých firem LiveSport a Ackee to odhadl dokonale. Kouzlo nového FlashSportu je především v jeho jednoduchosti a možnosti personifikace zobrazovaného obsahu. Stačí se totiž přihlásit a pomocí jednoduchého postupu vybrat předměty zájmů. Těch může být hned několik a tématicky mohou být velmi odlišné. Můžete začít “sledovat” nejen oblíbené sporty, kluby, ale i konkrétní sportovce, trenéry a osobnosti sportu obecně. Aplikace vám potom doručí jen ten obsah, který vás opravdu zajímá. Vybraná témata pak můžete postupně doplňovat, v případě že na některý tým nebo hráče zanevřete, můžete si jej z výběru odstranit a už o něm neuslyšíte.

 Mobilní aplikace FlashSport

No a to je v podstatě všechno. Není v tom žádná věda. Celková jednoduchost a přívětivost aplikace je určitě jedním z nejdůležitějších “gólu” projektu. Proto doporučujeme každému sportovnímu fanouškovi, aby FlashSport vyzkoušel a třeba nám do komentářů napsal i svůj názor. 

U nás v redakci bedlivě sledujeme úspěchy českých technologických firem ve světě. Držíme palce každému, kdo se odváží vstoupit do divokých vod globálního businessu. Proto fandíme i společnosti LiveSport a její nové aplikaci FlashSport. Z našeho pohledu jde o produkt opravdu špičkové kvality a ve světovém srovnání má velkou šanci uspět. Nám tedy nezbývá než FlashSport bedlivě “sledovat” a držet palce při cestě za dalšími miliony spokojených uživatelů. Hodně štěstí, FlashSporte!

1 komentář
  1. Parádně všechno na jednom místě. Livesport je mrtě nepřehlednej na mobilu a načítá se miliardu hodin. Tohle je mnohem lepší.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare