fbpx

Česká značka kosmetiky ESSENS

Taky máte problém s orientací na trhu s kosmetickými a dermatologickými značkami? Nevyznáte se ve spleti značek, produktových sad a výrobků? Není divu. V dnešní době je nejen internet doslova zahlcen více či méně důvěryhodnými společnostmi, které se vás snaží nalákat na bio kvalitu, exkluzivitu nebo stoprocentní funkčnost. V dnešní recenzi se nebudu pouštět do soudů, kdo to dělá dobře a kdo se z vás snaží jenom dostat peníze. Zaměříme se na relativně mladou českou kosmetickou značku ESSENS.

Jak to začalo

Společnost ESSENS byla založena v České republice v roce 2011 na základě spolupráce několika předních odborníků v oblasti vývoje kosmetiky a potravinových doplňků. Prvním firemním počinem byla řada luxusních parfémů založená na vonné kompozici předních světových dodavatelů parfémových esencí. Následovaly první produkty z oblasti speciální výživy a péče o pokožku. Od té doby se ESSENS stala jednou z nejsilnějších českých značek v oboru parfémů a dermatologie.

Parfémy značky ESSENS

Produkty značky ESSENS:

 • Parfémy
 • Domácí parfémy
 • Esenciální oleje
 • Doplňky stravy
 • Sprchové gely
 • Opalovací krémy
 • Tělové balzámy
 • Přípravky pro péči o ruce a nohy
 • Rtěnky
 • Laky na nehty
 • Make-upy a líčidla
 • Čistící prostředky
 • Prací prostředky
 • Řada laších

Z vlastní zkušenosti

Poprvé jsem se o této české značce dozvěděla v roce 2019 od kamarádky. Její maminka se prodejem produktů ESSENS věnovala už delší dobu a dle jejích tehdejších slov patří k těm nejkvalitnějším. Bylo léto, tak jsem se rozhodla vyzkoušet opalovací krémy. Vzala jsem si je s sebou na dovolenou do Itálie s tím, že pokud mi nebudou vyhovovat, zakoupím na místě některé prověřené. To nakonec ale nebylo třeba. Pokožka bylo po ošetření opalovacím krémem od ESSENS i po celodenním opalování dostatečně hydratovaná, pružná a pěkná na pohled.

Opalovací krémy značky ESSENS 

Po návratu z dovolené jsem přece jenom s větší důvěrou zašla pro radu za paní Zámečnickou, kamarádčinou maminkou, ohledně doplňků stravy, které ESSENS nabízí na svém webu. Chtěla jsem začít užívat doplňky pro podporu imunity. Často totiž v chladnějších měsících trpím na zánětlivá onemocnění. Pravidelné doplňování vitamínů a minerálu pro podporu přirozené obranyschopnosti je pro mě tedy, hlavně v zimě, naprosto zásadní. Dohodli jsme se, že vyzkouším přípravek Monolaurin Premium, který slibuje právě zlepšení imunity celého organismu. Výsledek? Hned první zimu jsem nedostala svou tradiční každoroční virózu. Proto si jej od té doby objednávám pravidelně.

Zdraví vs. peníze

Většina produktů značky ESSENS rozhodně nepatří k nejlevnějším na trhu. Pro mě osobně jsou ale jednimi z nejkvalitnějších a v podstatě jedinými, které mi dokázaly přinést takové výsledky, jaké dopředu avizovaly. Je samozřejmě na každém, kolik chce nebo nechce za své zdraví utratit. Já jsem se rozhodla, že na tom jak se cítím a vypadám šetřit nehodlám. Značku ESSENS můžu tedy doporučit všem, kteří místo ušetřených korun preferují spíše dobrý zdravotní a psychický stav.

Foto zdroj: web ESSENS.cz

18 Komentářů
 1. Odpovědět
  Marcela Dvořáková 9. 3. 2021 at 15:45

  Máte někdo zkušenosti s tím multilevelem? Uvažuju nad tím, že bych se zapojila. Díky za odpovědi

  • Dá se tím i slušně vydělat.

  • Dobrý den. Zrovna jsem se zapojila, nakoupila jsem ten první nákup a jsem zvědavá. Pár kamarádek řeklo, že si určitě něco vezmou, aby vyzkoušely. Moc jsem toho nebrala, abych počkala co na t řeknou a pak se uvidí, zda budu doobjednávat.

 2. Na péči o pleť používám jejich produkty a nemůžu si stěžovat.

 3. DOstala jsem od maminky k Vánocům sadu pro péči o pleť a zatím jsem velmi spokojená. Doporučuju 🙂

 4. Super věci!

 5. Jestli někdo shání sponzora, tak já můžu být k dispozici 🙂 Stačí se zarezervovat zde: https://www.essens.cz/r-10070582

 6. Odpovědět
  Marie Číhalová 24. 2. 2021 at 16:43

  Značku Essens jsem objevila nedávno a zatím jsem byla se vším opravdu spokojená.

 7. O téhle značce jsem vůbec nevěděla do loňskyých vánoc, kdy jsem dostala balíček od sestry. Co jsem zatím vyzkoušela bylo skvělé 🙂

 8. Parádní věc ty jejich opalovací krémy, jak tady někdo psal. K narozkám chci vždycky kosmetiku os Essens 😀

 9. Odpovědět
  Klára Jakešová 19. 2. 2021 at 16:55

  Prodávám kosmetiku Essens a za značku se plně zaručím. Doporučuju i pokud hledáte zajímavou práci!

 10. Odpovědět
  Renata Dvořáková 19. 2. 2021 at 16:54

  Super kosmetika. Rozhodně doporučuju 🙂

 11. V létě sem zkusila opalovací krémy a vůbec sem se nepřipekla. Teď sem zkusila i parfém s dávkou nejistoty, ale můžu říct, že vůně vydrží a je opravdu hezká.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare