fbpx

Liposukce Liposonix ONE – Platan Clinique

Jak pečovat o tělo a třeba si i udržet figuru v době, kdy člověk nemůže pomalu ani na procházku? To je otázka, která trápí čím dál více Čechů a Češek. Co se cvičení týče, tak na fitcentra zapomeňte. Venkovní posilovny jakbysmet. Svalům můžete dát pořádně zabrat jen doma. Co třeba nějaký klinický zákrok? To by mohlo být řešení. Nechat se odsát a vyřešit tak problém s nadbytečnými kily. Že se bojíte kudly a nepříjemné bolesti? To zas takový problém být nemusí. Třeba v některé ze sítě klinik Platan Clinique, kde nabízí bezbolestnou neinvazivní liposukci Liposonix ONE na bázi ultrazvuku.

Nic složitého

Už jsem byla zoufalá z toho, jak přibývá nechtěných tuků a ubývá možností jak tento, pro mě zásadní, problém řešit. Hledala jsem na internetu různé diety, cviky, aplikace až jsem narazila na web Platan Clinique. Ihned mě překvapila informace na hlavní stránce, že mají otevřeno. To mě zaujalo a jala jsem se prostudovat jejich aktuální nabídku. Jednou z inzerovaných procedur byla i ultrazvuková bezbolestná liposukce Liposonix ONE. To už mi nedalo a musela jsem tam zavolat. Paní na drátě mi vysvětlila jak je možné, že mohou být i v této době otevření. Důvodem je, že zdravotnická zařízení mohou být otevřená a respektive když jsem se nad tím zamyslela, tak jsem si uvědomila, že by i otevřená být měla. Ihned jsem tedy objednala vybranou ultrazvukovou proceduru a zarezervovala termín. Po týdnu jsem už seděla v čekárně Platanu a těšila se na výsledky zákroku.

Platan Clinique

Neinvazivně a bezbolestě

Stránky Platan Clinique sice hlásají, že je celý proces Liposonix ONE bezbolestný. Byla jsem každopádně připravena na různé nepříjemné pocity jak během úkonu, tak po něm. Opak mě tedy velmi příjemné a mile překvapil. Po krátkém rozhovoru s paní doktorkou, která se ujistila, že je pro mě vybraná metoda vhodná, začala paní ošetřující pracovat. Já jsem mohla jen ležet a relaxovat. Přístroj dělal veškerou práci za mě. Připadala jsem si, jako by byl svět v naprostém pořádku. Byla jsem opravdu moc ráda, že můžu strávit pár minut s člověkem, který se o mě postará tím nejlepším možným způsobem. Po pár desítkách minut bylo hotovo. 

Platan Clinique

Překvapivé výsledky

Personál kliniky mě upozornil, že výsledky ošetření se budou dostavovat postupně za dobu 8 – 12 týdnů. Taky mi bylo samozřejmě doporučeno zkombinovat liposukci s domácím cvičením, což jsem si vzala k srdci a poslední 3 týdny jsem opravdu poctivě cvičila téměř každý den. Výsledek? V pasu jsem se rozloučila se šesti centimetry a asi mi budete věřit když řeknu, že to nebylo smutné loučení. Cítím teď velké nadšení a proto jsem se rozhodla podělit se o něj s vámi v tomto článku. Pokud jste během čtení přemýšleli, jestli by vám tato liposukce pomohla i s vašim problémem, přikládám seznam partií na které je Liposonix ONE vhodný zákrok.

Na jaké části těla Liposonix ONE využít:

  • Horní a dolní břicho
  • Stehna
  • Kolena
  • Lýtka
  • Paže
  • Záda

Jak to asi z kontextu a tónu recenze vyplývá, byla jsem s ošetřením velmi spokojená a můžu ho jen doporučit. Jednak opravdu funguje, což by se asi u tak renomované společnosti, jako je Platan Clinique, dalo čekat. Hlavním důvodem je ale to, že budete mít alespoň na těch pár desítek minut pocit, že je svět normální. Že kolem nás jsou stále lidé, kteří pro vás udělají službu s maximálním nasazením. Zkuste to taky, je to skvělé!

Pokud máte s Platan Clinique nebo liposukcí Liposonix ONE nějaké zkušenosti, budu ráda když se o ně podělíte do komentářů pod článkem.

Foto zdroj: web PlatanClinique.cz

1 komentář
  1. Na tuhle lipošku jsem byla a byla jsem moc spokojená 🙂 Doufám, že nebudu muset za chvíli zas, ale i kdyby… Je to docela příjemná procedura 🙂

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare