fbpx

Datart (recenze)

Do obchodu se teď nikdo jen tak nedostane a jedním z mála způsobů, jak je možné pořídit si třeba novou pračku, protože ta stará vypověděla službu lock down nelock down, zůstávají e-shopy. Ty nabízí samozřejmě zboží různých typů. Od jídla, oblečení, sportovní výbavy po elektroniku, ale třeba i auta. Kam se ale podívat, když potřebujete pořídit něco praktického elektronického. Na rthu je spousta možností. Samozřejmě více či méně seriózních. Ty nejserióznější e-shopy bývají zároveň ty nejznámější. My jsme se zaměřili na původně zlínského prodejce elektroniky, společnost DATART, která kromě kamenných poboček disponuje i tou internetovou.

Jedni to, druzí ono

Ve všech zákoutích českého internetu najdeme e-shopy se zbožím různého druhu. Takové, které se specializují na elektroniku, oblečení, domácí potřeby nebo třeba dětské kočárky. Ty specializované většinou zná menší množství lidí. Pak jsou tady ale takové, které dříve možná specializované byly, ale časem svou nabídku rozšířili ať už o drogerii, jízdní kola, autopříslušenství, tak třeba jídlo nebo doplňky stravy. Jedním z takových hojně rozšířených je již zmíněný zlínský obchod Datart, který se dříve specializoval pouze na elektroniku, dnes do jeho nabídky patří třeba i vitamíny, elektrokola nebo dokonce bazény a vířivky. 

Datart

Rychlart fičí ze Zlína

Datart nebo Rychlart, jak se firma přezdívá v rámci aktuální kampaně o rychlém doručení, pochází původně z metropole české části Valašska, baťovského Zlína. To může být pro řadu lidi překvapivý fakt. Není úplně zvykem, že by některý z předních prodejců čehokoliv začínal v některém z moravských krajských měst. Většinou se jedná o projekty pražské nebo při nejmenším středočeské. Ani tato výrazná vzdálenost od centra republiky ale Datartu v roce 2010 nezabránila v obrovské expanzi do všech nejnavštěvovanějších nákupních center v ČR.

Datart

Hodnocení pro srovnání

Pokud máte obavu, zda je nějaký internetový obchod poctivý či nikoliv, není nic jednoduššího, než si najít nějakou podrobnější recenzi nebo hodnocení zákazníků. Kromě našeho portálu bychom vám určitě doporučili hodnocení na portále Heureka, kde už řadu let hlasují zákazníci z celé republiky. Je proto pravděpodobné, že pokud má i tam obchod dobré renomé, nebude s vaší objednávkou žádný problém. Datart se v tomto ohledu může pyšnit 95% spokojeností zákazníků, což je opravdu dobrý výsledek.

Výhody

  • rychlost doručení
  • možnost téměř okamžitého vyzvednutí na prodejně
  • vysoká míra spokojenosti zákazníků
  • možnosti prodloužené záruky
  • kvalita nabízeného zboží

Nevýhody

  • ne vždy nejlepší ceny

Nejspolehlivější internetové obchody bývají zároveň i ty nejznámější. Ty mají dostatek personálu i systémových prostředků, aby zabránili v nadměrné chybovosti objednávek i doručení. Pokud si vyberete některý z “velké pětky” určitě se nezmýlíte. Musíte se ale připravit na to, že si za dobrou službu nějakou tu korunu připlatíte.

Pokud máte zkušenosti s Datartem nebo jiným internetovým ochodem, budeme rádi, když se o ně podělíte do komentářů pod recenzí.

Foto zdroj: web Datart.cz

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare