fbpx

Lobey – příroda umí zázraky

Obsah, nebo složení by nás mělo zajímat u jídla, pokud se chceme stravovat zdravě. A pokud chceme udržet zdravé naše tělo i zvenku, mělo by nás zajímat i u kosmetiky. Tu přeci jen používáme každý den, ráno i večer, a nikdo z nás si do těla nechce zbytečně pumpovat umělé látky. Je důležité vybírat takovou kosmetiku, která neobsahuje přidaná aditiva, chemické látky nebo umělé ingredience. Nejenže tím budeme chránit své tělo, ale určitým způsobem také přírodu, na kterou má kosmetika s přebytečnou chemií negativní dopad. Pokud takovou kosmetiku hledáte, připravili jsme si pro Vás recenzi na kosmetiku Lobey, pro kterou je stoprocentní přírodní kosmetika prioritou číslo jedna.

Za kosmetikou Lobey hledej muže

Mohou stát za úspěšnou kosmetickou značkou pouze muži? Proč ne. V případě Lobey jsou to tři zakladatelé, kteří správně vytušili příležitost zaplnit díru na trhu a soustředit se na čistě přírodní a funkční kosmetiku, o kterou je stále větší zájem. Cílem bylo vyvinout kosmetiku, která bude fungovat a ukázat, že to jde i bez chemických přídavků.

Lobey je přírodní kosmetika bez přidaných umělých látek či chemie.

Sortiment:

 • Pěny
 • Tělové oleje
 • Odličovací mléka
 • Obličejové krémy
 • Anti-age séra
 • Startovací balíčky
 • Výhodné balíčky

„Spojuje nás touha podílet se na věcech, které mají smysl. Díky šťastnému setkání tří lidí se zkušenostmi z různých oblastí jsme vytvořili tým, který dokáže nejen vyvinout kosmetické produkty, ale také zajistit vše další potřebné. Můžeme tak nabídnout kosmetiku podle vlastních představ – funkční, 100% přírodní, bez chemie a dopadů na přírodu. A bez toho, abychom museli dělat kompromisy.“

Vyzkoušejte produkty Lobey a pociťte dotek přírody.

Lobey si také dali za cíl šetřit nejen tělo, ale i přírodu. Proto všechny produkty najdete v obalech ze skla, bambusového dřeva, nebo recyklovatelného plastu. Žádný produkt ze sortimentu není testován na zvířatech a k výrobě se používají jen certifikované suroviny z ekologického zemědělství. V Lobey neustále hledají cestu, jak být šetrnější k sobě i přírodě.

Kategorie produktů zatím není velká a na e-shopu najdete pouze pár výrazných výrobků, které ale svou kvalitou předčí i známější značky. Ani cena od nákupu neodradí a nevybočuje průměru jiných kosmetických výrobků, proto určitě Lobey stojí za vyzkoušení. A možná jste našli i svoji novou oblíbenou značku s kosmetikou.

Máte zkušenosti s kosmetikou Lobey? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

2 Komentářů
 1. Už v těch přírodních kosmetikách ztrácím přehled, každej den nová značka a kdo ví, jak je to s tou kvalitou. Ale je to český výrobek, tak to nechci úplně házet přes palubu, když sem to ještě nevyzkoušela.

 2. Odpovědět
  Alžběta Dobrovská 21. 9. 2020 at 11:19

  Vizuálně moc nenadchne, ale přípravky jsou příjemné a uvidíme po delší době, jestli budou mít nějaký efekt.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare