fbpx

Osté – síla přírody

Je známá značka drahá, protože je kvalitní, nebo protože to je přeci známá značka? To je otázka, která nás trápí u nejednoho produktu. To, že je něco drahé a známé, neznamená, že najdeme i kvalitu. Často naletíme lákavým reklamám a sloganům. Nakonec věříme jen tomu, co sami doopravdy vyzkoušíme. Stejně tak to je u kosmetiky. To že nakupujete kosmetiku od velkých značek a firem neznamená, že neobsahují látky, které by mohli našemu tělu škodit. Velkovýroba zahrnuje nespočet procesů, konzervačních látek a dalších látek, které prodlouží životnost sortimentu kvůli dovozu. A my poté pak naši pokožce nepomáháme, jak bychom chtěli. Můžete ale zkusit změnu a vsadit na menší, méně známé značky, které sice mají produktů méně, za to jsou ale kvalitní a doslova víte, kdo a kde je vyrobil. Přesně taková značka, která si stojí za kvalitou svých výrobků, je Osté. Tak se pusťte do naší recenze.

Oleje, másla a krémy s přírodní silou

Za studena lisovaný, v bio kvalitě a z udržitelných zdrojů. Takový kokosový olej se používá v produktech Osté. Celkově v sortimentu značky najdete pouze přírodní ingredience a zvláště pak rostlinného původu. Na kvalitu a standart je kladen vysoký důraz, na kterém si firma buduje své jméno. V Osté vyznávají minimalismus, tudíž kvalita výrobků není přebíjená přehnaným designem. Obaly jsou jednoduché a elegantní, aby zvýraznily harmonii mezi produktem a obalem.

Používejte pravidelně jen to nejlepší.

Sortiment Osté:

 • Hydratační gely
 • Masky na vlasy
 • Balzámy na rty
 • Krémy na ruce
 • Tělová másla

„Chtěla jsem do samotného názvu vložit kousek ze sebe a zároveň aby název dával, pokud možno smysl. V názvu OSTĒ se prolínají pro mě dvě srdcová města. Tím prvním je město, kde jsem se narodila, a to německé město Osterburg. Své dětství a dospívání jsem prožila v Ostravě. Obě města tak pro mě mají výjimečný význam. Proto OST. Písmenko Ē na konci je spojovníkem mezi mými dvěma kulturami, českou a vietnamskou. Ve starofrancouzštině znamená oster odstranit. Moc se mi líbí ta spojitost, že v jednom slovíčku je odražená filozofie značky – odstraněno vše, co bylo zbytečné, zbytečné, prázdné ingredience, marketingová hesla nebo i samotné zbytečné produkty.“

Hana Phamová, zakladatelka OSTĒ

Závěr

Pokud se rozhodnete pro kosmetiku Osté, budete příjemně překvapeni poměrně slušnou cenou, která se rovná ostatním běžných značkám. Někomu může připadat cena o trochu vyšší, na druhou stranu málokdy najdete kosmetiku, která je z přírodních složek a není testována na zvířatech. Jako menší značka se Osté zaměřuje spíše na kvalitu než kvantitu, tudíž jde do rozpočet do inovaci a nových receptur, než do výrobních linek. A na výsledku je to znát.

V Osté kosmetice nenajdete žádnou přidanou chemii.

Máte zkušenosti s kosmetikou Osté? Tak neváhejte a podělte se s námi o ně dole v komentářích.

3 Komentářů
 1. Odpovědět
  LYDIE MIKULÍŠKOVÁ 23. 11. 2020 at 10:03

  Osté se mi líbí pro svůj nevtíravý styl. Nikde na mě nevyskakuje tuna reklam a ty produkty mluví samy za sebe. Ráda ji používám.

 2. Příjemná přírodní kosmetika, která si na nic nehraje a sází hlavně na účinky svých produktů. Navíc česká práce, schvaluju.

 3. Odpovědět
  Héďa Hrouzková 21. 9. 2020 at 10:48

  Vizuálně moc hezká a fakt přírodní značka. Mám vyzkoušeno a mohu jen doporučit.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare