fbpx

BiOOO – bio svět

Udržet si v dnešní zrychlené a chaotické době zdraví a klid v duši je docela těžká věc. Nároky na nás jako na člověka stále rostou. Máme jíst zdravě, pohybovat se hodně, nestresovat se, ale zároveň musíme pracovat, starat se o rodinu, o dům, rozpočet a podobně. Jak mezitím najít rovnováhu a nezbláznit se? To ví málokdo z nás. Často tak vlastně zapomínáme na to, proč to všechno děláme. Na sebe. Naštěstí v tom nejste sami, jelikož v dnešní internetové době existuje nespočet stránek, blogů a e-shopů, které se zabývají zdravým životním stylem. A zdravý životní styl, není jen jídlo, je to i kosmetika, ekologie těla, nebo pohyb. Někdy to vše najdete i na jednom místě, třeba na BiOOO.cz.

Dopujte se přírodně

Na BiOO můžete najít vše, co souvisí se zdravým životním stylem. Bio a přírodní kosmetika pro každodenní krásu, ekologická drogerie pro čistou a útulnou domácnost, biopotraviny a potravinové doplňky pro zdraví, svíčky, čaje, vonné tyčinky, kosmetické doplňky, lůžkoviny z ovčí vlny, knihy, Bachovy esence, nebo potřeby pro domácí mazlíčky.

Zkuste to zdravě. Zkuste to s BiOOO.

Kategorie na BiOOO:

  • Přírodní kosmetika
  • Potraviny
  • Zdraví
  • Ekodrogerie

Přírodní kosmetika se v dnešní době hravě obejde bez chemických či umělých látek, jako jsou nejrůznější konzervanty, barviva nebo emulgátory. Tyto látky jsou nahrazeny kvalitními a šetrnými přírodními výtažky a oleji. Díky přírodnímu původu použitých surovin není třeba kosmetiku testovat na zvířatech. Kosmetika BiOOO je vyrobena z kvalitních surovin, rostlinných či bylinných extraktů a dalších přírodních složek. Účinné látky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z volného sběru přímo v přírodě.

„Značka BIOOO.CZ neodkazuje k trendu či certifikátům, ale k samotnému původu slova – k bios neboli životu. Milujeme život ve všech jeho formách a snažíme se zlepšovat ten kolem nás. Pojďte do toho s námi!“

Na BiOOO najdete i přírodní kosmetiku.

V sekci potraviny pak najdete širokou paletu přírodních čaju, olejů, koření, ale také zdravé mlsání v podobě RAW tyčinek, kvalitních hořkých čokolád nebo bio másel. Potraviny mají ty správné výživové hodnoty, které hledáte při redukci váhy, nebo nakopnutí metabolismu tím pravým směrem. V kategorii ekodrogerie narazíte na šetrné čistící prostředky. Šetrné nejen k Vaší pokožce, ale také k přírodě. Pokud tak chcete zkusit změnu, produkty na BiOOO jsou ideální volba.

Máte zkušenosti s produkty BiOOO? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare