fbpx

Svět zdraví – hubnout a platit

Na poli zdravého stravování v současné době máte nepřeberné množství možností. Nejde o to jen zhubnout, ale také si váhu udržet či se dostat do skvělé fyzické kondice. A kdo by nechtěl shodit těch pár přebytečných kilo navíc. Bohužel bez příkladné zdravé stravy plné bílkovin, vitamínů a minerálů toho nedosáhnete, ani kdybyste se v posilovně rozkrájeli. Pokud si pak dopřejte tři až čtyři cheeseburgery z McDonaldu, tak jste cvičili z čirého rozmaru a ne kvůli redukci váhy. Jak ale zjistit, kolik a čeho mám jíst? Co je pro moje tělo dobrý zdroj bílkovin a tuků? Na internetu i v lifestylových časopisech najdete stovky tipů a rad, které se můžou nakonec i navzájem vylučovat, tak co z toho poslechnout? Na to byste si měli dát dobrý pozor, jelikož i stránky, které nabádají k zdravému životnímu stylu, mohou být jen velká díra na Vaše peníze. A jak je tam Svět zdraví, kde pomohou vytvořit jídelníček, změří tělesné hodnoty a na konzultacích poradí? Na to jsme se podívali v naší recenzi.

Chcete být fit a zdraví? Tak plaťte!

Pokud navštívíte Svět zdraví, uvidíte v nabídce spoustu lákavých nabídek na skvěle vypadající služby. Vytvořený jídelníček na míru, měření tělesných hodnot, pravidelné konzultace a široká paleta vlastních potravinových produktů, které když si zakoupíte, určitě zhubnete. Zní to dobře, ale i trochu podezřele. Není tajemstvím, že z hubnutí a zdravé stravy se stal během docela krátké chvíle tvrdý byznys. Všude se vyrojili osobní trenéři a výživový poradci, firmy provádějící konzultace a odborníci, kteří Vám pomohou zaručeně zhubnout. Jak je to tedy ve Světě zdraví?

Svět zdraví. To nemusí být jen služba za peníze. Můžete si ho udělat sami.

Jako první Vás čeká konzultace a měření. Díky tomu se dozvíte, kolik svalů a tuku obsahuje Vaše tělo, kde jsou problémové partie, jaký je Váš BMI, nebo jaký máte metabolismus. To jsou informace, které o svém těle jen tak sami nezískáte a je dobré je vědět, pokud se rozhodnete se sebou něco dělat. S jídelníčkem už to tak slavné není. Spousta klientů byla překvapená, když jim byl zaslán jednoduchý plán jídelníčku, který obsahoval seznam doporučených potravin, překvapivě, značky Svět zdraví.

„Jídelníček mi v podstatě zakázal jíst vše. Zapomeňte na nějakou jídelnu nebo polední menu v restauraci. Vše máte zakázáno. Při každé konzultaci Vám nutí jejich výrobky a pokud nehubnete, tak to zdůvodní tím, že nedodržujete jejich režim a že si nekupujete jejich výrobky.“

Asi není potřeba zmiňovat, že všechny konzultace, měření a výrobky stojí několik tisíc korun měsíčně.

Hubněte chytře

Určitě se najde spousta lidí, kterým Svět zdraví pomohl, jsou spokojení s jeho výrobky a opravdu zhubli. Je ale potřeba za kila dolů tolik platit? A co když se po hubnutí a konci procedury vrátíte k normálnímu jídlu? Nebo budete dokonce života jíst jen potraviny ze Světa zdraví? Člověk je od přírody zvídavý typ, tak není přeci nic snadnějšího a hubnout s rozumem. Každý ví, které potraviny jsou zdravé, každý si dokáže najít výživové hodnoty a vytvořit si jídelníček, který mu bude chutnat a zároveň bude parťákem ve cvičení. A takováto zvědavost nestojí nic. Tak hubněte chytře, hýbejte se a jezte zdravě.

Využijte konzultaci, prohlídněte si ceny a udělejte si vlastní obrázek na Svět zdraví.

Máte zkušenosti se Světem zdraví? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare