fbpx

Memoa – ke kosmetice s láskou

Jak často používáte kosmetiku? Možná si to ani neuvědomujete, ale některý druh kosmetického výrobku používáme všichni a to dennodenně. Ať už se jedná o zvláčňující krém, rtěnku, šampon či u můžu propriety na holení. Kosmetika patří do našeho běžného života, proto bychom neměli podceňovat sílu jejího složení stejně tak jako kvalitu. Už dávno neplatí, že nejdražší a nejznámější značky jsou nejkvalitnější. V posledních letech se do popředí dostala přírodní kosmetika od menších výrobců, kteří si zakládají na kvalitě, spokojenosti zákazníků a dobrém jméně. Přesně takové značky najdete na e-shopu Memoa.

Přírodní kosmetika na Memoa

Memoa je internetový e-shop, zabývající se prodejem přírodní kosmetiky a produktů estetické péče. Na první pohled celý e-shop působí velice příjemně a přehledně. Produkty jsou rozděleny do jednotlivých kategorií, které mají hlavu a patu, takže pokud něco hledáte, rychle to najdete. Objednávací systém je tradiční a pokud je něco, na co byste se chtěli zeptat, najdete zde kontakt, telefonní číslo i emailovou adresu. Zpravidla se dočkáte odpovědi do pár minut, což je rychlost, která rozhodně u e-shopů není standardem.

Kategorie produktů na Memoa:

 • Oči
 • Vlasy
 • Obličej
 • Tělo
 • Parfémy & Deodoranty
 • Doplňky stravy
 • Bio kosmetika
 • Dárkové sady
 • Akce a výprodej

Je libo přírodní produkty z čokolády?

Při nakupování budete mít na výběr širokou paletu produktů přes oční péči (stíny, řasenky, tužky), vlasy, obličej až po celotělové krémy a balzámy. Na Memoa najdete také ale i doplňky stravy, parfémy a deodoranty. Tudíž vše, co byste mohli potřebovat při celkové péči o tělo. A to nejen zevnějšek.

Nebojte se zkoušet

Jeden z nejdůležitějších atributů při výběru kosmetiky je značka. Známa a prověřená značka totiž představuje ověřenou kvalitu. Nebo by to tak alespoň mělo být. Ne všechny světoznámé značky ale mají poslední dobou kladné recenze. Pro kvalitní kosmetiku ale nemusíte chodit daleko, stačí se totiž podívat na naše tuzemské značky, které se s těm světoznámým hravě vyrovnají.

Přírodní kosmetika je stále více vyhledávaná.

Na Memoa se rozhodli klást důraz na poctivé české značky, které vyrábí kosmetiku s láskou a respektem k zákazníkům a jejich potřebám. Může se stát, že Vám některé značky nic neřeknou, to ale neznamená, že by se kvalitou nevyrovnali ostatním, ba naopak. Pokud se současné trendy budou ubírat určeným směrem, značky jako Renovality a Nobilis, které najdete na e-shopu, tudíž menší značky s tradicí, zápalem a hlavně přírodními produkty, budou brzy stát v popředí.

Značky na Memoa:

 • Dan-Dur
 • Nobilis
 • Renovality
 • Vivaco
 • Dermacol
 • TianDe

Na Memoa najdete značky jako Dan-Dur či Dermacol.

Pokud hledáte prověřený e-shop s kvalitními značkami, tak je Memoa přesně to pravé. Dle zkušeností a recenzí zákazníků dorazí zásilka během 2-3 dní, což je na dnešní standarty světelná rychlost. Značky jako Dermacol či Vivaco jsou známe, nemusíte se ale bát testovat i další přírodní kosmetické značky, za nimiž si e-shop stoprocentně stojí.

A co Vy? Jaké kosmetice dáváte přednost? A máte už zkušenosti s nákupem na e-shopu Memoa? Tak neváhejte a podělte se s námi dole v komentářích.

15 Komentářů
 1. Odpovědět
  Maruška Potůčková 8. 12. 2020 at 11:32

  Šampony od Vivaco, to je top!!!! Nejvíc ty s arganovým olejem.

 2. Odpovědět
  Elena Richardová 7. 12. 2020 at 12:09

  Hodně zajímavý shop, doufám, že časem budou stále rozšiřovat nabídku.

 3. Odpovědět
  Jarmila Obermajerová 4. 12. 2020 at 14:13

  Kosmetiku mají fakt dobrou a za dobrou cenu.

 4. Odpovědět
  Tamara Fukačová 3. 12. 2020 at 11:06

  Objevila jsem na Memoa zajimavé doplňky stravy, které ráda vyzkouším.

 5. Ryhlé dodání a možnost vybrat si dopravce s nejmenší možnou cenou. Česká pošta je totiž nejvíc nejhorší.

 6. Spolehlivý e-shop, kde vím, co kupuju.

 7. Odpovědět
  Klára Stejskalová 27. 11. 2020 at 11:27

  Ráda objevuju novou kosmetiku, takže mám fakt radost, že se narazila na memoa. Renovality a Dan Dur jsou zajímavé značky

 8. Odpovědět
  Darina Vomáčková 26. 11. 2020 at 16:36

  I v týhle příšerný době, kdy poště trvá něco dodat i dva tejdny přišel z Memoa balík za tři dny. Aleluja

 9. Odpovědět
  SIMONA BLAŽEJOVÁ 20. 11. 2020 at 15:19

  Od Vivaco mám doma sprchový gely a moc krásně voní.

 10. Odpovědět
  Katarina Ostéková 18. 11. 2020 at 14:24

  Moc hezký a přehledný e-shop.

 11. Jedna z mých nejoblíbenějších stránek na kosmetiku. Doufám, že budou přidávat další zajímavé značky.

 12. Odpovědět
  ANEŽKA VESELSKÁ 5. 11. 2020 at 23:55

  Hezký a přehledný e-shop se známou i neznámou kosmetikou. Značka Renovality mě láká už delší dobu, takže určitě něco vyzkouším.

 13. Jééé odsud sem loni objednávala dárky pro mamku. Hodně si pochvalovala Dan-Dur věcičky.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare