fbpx

Nej.cz – český poskytovatel internetu

Někteří lidé mění poskytovatele internetových služeb docela často. Stačí, když se sekne film a už se vytáčí hot line na zákaznickou podporu a už se sypou stížnosti na kvalitu připojení. Pokud mezi takové zákazníky patříte, určitě budete dříve či později potřebovat číslo na nějakou novou firmu na ty internety. Pokud jste to ještě nezkusili, zkuste Nej.cz. Předního českého internetového operátora.

Televize jako dezert, telefon na zapití

Pražská firma Nej.cz patří k největším hráčům na našem trhu. V portfoliu má řadu služeb přesahující pouhé internetové připojení. Samozřejmostí je například internetová televize, mobilní tarify nebo dokonce bezpečnostní kamery. Některé z těchto služeb jsou svým nastavením atraktivnější než u konkurence.

Televize společnosti Nej.cz

Co vše najdeme pod pokličkou

  • TV přes internet
  • Internetové připojení
  • Kabelovka
  • Mobilní tarify
  • Telefonní “pevná linka”
  • Bezpečnostní kamery

Výkon za rozumnou cenu

Mezi největší výhody poskytovatele Nej.cz patří jednoznačně poměr cena / výkon. V podstatě za pár korun dostanete kompletní balíček služeb vhodných jak pro domácnost, tak firmu. Další nespornou výhodou jsou moderní služby. V poslední době oblíbená televize přes internet doplňuje Nej.cz vlastní přehlednou aplikací, dostupnou i pro mobily a tablety, s intuitivním ovládáním i pro méně technicky zdatné jedince. Co se mínusů týče, převažuje především nejednostnost cenové nabídky napříč republikou. Finální cenu za služby se dozvíte v podstatě až před podpisem smlouvy. 

Po sečtení všech pro a proti si Nej.cz určitě zaslouží naše doporučení. V konkurenci velkých technologických gigantů dokáže nabídnou mnohdy zajímavější a hlavně dostupnější kombinaci požadovaných služeb. Dokonce komunikace se zákazníky je na rozdíl od některých jiných velkých operátorů příkladná. Pořád ale platí, že je co zlepšovat. I tak držíme jedné z nejprogresivnějších českých internetových firem palce.

Pokud máte podobnou nebo naopak odlišnou zkušenost nejen se společností Nej.cz, podělte se o ni v komentářích. Budeme rádi za každý Váš názor a příspěvek. Pomůžete tak ostatním s hledáním těch nejlepších dodavatelů.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare